Tviterapskats: Lietus un Vējonis, #DzSv prieks un satraukums

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 10 mēnešiem.

Sākot ar lietu un vēju aiz loga un Vējoni prezidenta amatā līdz atlaišanām un pat restorāna nosaukumu - šāda tvitera lietotājiem bijusi šī nedēļa. Tomēr tam visam pāri Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kurus pavada līksmība un smaidi, arī pārpūle un ģīboņi.

Dāvis Šīre precīzi ilustrē aizvadīto nedēļu laikapstākļu jomā:

Tikmēr Kārlis Kadeģis ir atradis iespējamo vainīgo:

Citādi pirmā darba nedēļa jaunajam prezidentam pagājusi gludi un neko daudz tviteris par viņu nerunā. Vairuma tvitera lietotāju attieksmi pret jauno prezidentu raksturo Kārlis Langins:

Par jauno aizsardzības ministru arī neko daudz nepļāpā, vienīgi prieku pauž Guntars Meluškāns:

Uzmanības centrā ir citas aktualitātes – visupirms jau tviterlietotāji lielā skaitā sajūsminās par Skolēnu dziesmu un deju svētkiem, koncertiem, atmosfēru Rīgā.

Daļa seko līdzi Grieķu traģēdijai, kā nekā sociālie tīkli ir tā vieta, kur viss notiek. Gan Grieķijas finanšu ministrs pēc referenduma par atkāpšanos paziņoja tviterī, gan citas Grieķijas sāgā būtiskas un nebūtiskas personas, piemēram, mūsu politiķi bieži savu viedokli pauž visupirms sociālajos tīklos.

Iecienītākais joks tviterī šonedēļ par grieķiem, apspēlēts arī karikatūrās.

Un, par restorāniem turpinot, viens no karstākajiem tvitercepieniem ir par Nacionālās bibliotēkas restorāna nosaukumu "Kleever", ar diviem "e". Nav saprotams, kā īsti jāizrunā un kā radies – viennozīmīgi nepatīk. Zināms, ka izbrāķēti sabiedrības iesniegtie priekšlikumi un ar atsauci uz Klīversalu un tirgotāju Klīveru, turklāt vēl gudri jeb angliski sakot "clever" izklausās, tādēļ izvēlēts šāds nosaukums.

Arvis Villa steidz sastādīt jaunā restorāna ēdienkarti:

Savu nepatiku nu nemaz nomaskēt necenšas Elita Veidemane, rakstot:

Principā tviterī noskaņojums tāds, ka par šo jau nu gan vajadzētu kādu atlaist. Saeimai arī šonedēļ bija tāds noskaņojums un tā atlaida mediju uzrauga priekšnieku Aināru Dimantu. Tikmēr tviterī, salīdzinot deputātus ar klauniem, sāk jau spriest, ka laikam pārāk sen Saeima nav atlaista.

Lakonisks ir arī Ainārs Sauka: 

Bet nav jau visi tie deputāti tādi morāles un tikumības ārprāti, piemēram, deputāts Kārlis Seržants nekautrējas sociālajos tīklos ievietot netīru dibenu:

Jāteic, diez ko daudz empātijas viņš nesaņem.

Bet, redzot šo sasmērēto deputātu, priecīgāks prāts ir Rudīte Martišauska ‏(@AlksneR): "Brīnišķīgi! Vismaz kaut kādas stabilas vērtības. Soli bija arī salauzti? Pērnajos Dzsv bija.:)"

Bet jāpiekrīt arī Viesturam Krūmiņliepam - situācija ar Daugavas stadionu ir visai skumja.

Sestdienas vakarā tviterī lielākais satraukums ir par pārtraukto Dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu, kurā viens pēc otra sākuši ģībt bērni. Bērniem par maz ēdiena, ūdens un slodze par lielu - tā ir pirmā tviterdziedošo bērnu vecāku izteiktā diagnoze un pārmetumi svētku rīkotājiem.

Bet cerams, ka visi būs atpūtušies un Skolēnu dziesmu un deju svētki tiks noslēgti uz pozitīvas nots. Pavisam droši – svētdien – sociālos tīklus pārpludinās krāšņās bildes no svētku gājiena. Esiet gatavi!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti