Rīgas «Dinamo» pēcspēles metienos izcīna uzvaru Ņižņijnovgorodā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 4 mēnešiem.

Rīgas "Dinamo" izbraukuma spēļu sērijas pirmajā cīņā svētdien Ņižņijnovgorodā ar 4:3 pēcspēles metienos pieveica Pētera Skudras trenēto vietējo "Torpedo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, informēja organizatori. Panākums uzlaboja Latvijas kluba izredzes cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Pamatlaikā "Dinamo" vārtus spēlē pret konkurentiem par iekļūšanu Rietumu konferences astoņniekā guva Krišjānis Rēdlihs, Linuss Videls un Andris Džeriņš, kurš bija precīzs arī pēcspēles metienos. Uzvaru ieilgušajā pēcspēles metienu sērijā nodrošināja Lauris Dārziņš.

Pirmās trešdaļas beigās Krišjānis Rēdlihs izvirzīja "Dinamo" vadībā, taču līdz otrā perioda vidum mājinieki panāca 3:1 pārsvaru. Rīdzinieki tomēr spēja atspēlēties un līdz pēdējam pārtraukumam panāca neizšķirtu. Pēdējā trešdaļā un pagarinājumā rezultāts nemainījās, tādēļ uzvarētāju noteica pēcspēles sērijā, kurā katrai komandai bija seši metieni.

Lielākoties ar "Dinamo" pārsvaru noritēja pirmā trešdaļa, kuras priekšpēdējā sekundē viesi izmantoja skaitlisko pārsvaru, kad ripa atrada ceļu vārtos pēc Krišjāņa Rēdliha patāla metiena, kas mājinieku vārtsargam Mihailam Birjukovam palika nosegts.

Taču laukuma saimniekiem pēc pārtraukuma izdevās rezultatīva ofensīva. Jau otrajā minūtē Vadims Krasnoslobodcevs ātrā uzbrukumā ar tālu metienu panāca izlīdzinājumu, Vladimirs Galuzins cīņā vārtu priekšā vairākumā izvirzīja mājiniekus vadībā, bet nepilnu minūti vēlāk Jarko Imonens ripu Džefa Delorjē vārtos no tuvas distances raidīja trešo reizi. "Dinamo" spēja atgūties pēc nelabvēlīgā pavērsiena un nepilnas pusminūtes intervālā Videls un Džeriņš panāca neizšķirtu. Videls lielisku saspēli noslēdza ar metienu tukšā vārtu stūrī, savukārt Džeriņš ar teicamu metienu pabeidza "Dinamo" prettriecienu.

Pēdējā trešdaļā laukumā netrūka asas spēka cīņas, tomēr abas komandas vairs neļāva pretiniekiem tikt pie vārtu guvuma. Pēcspēles metienos "Dinamo" tukšā palika Broks Troters, Roberts Bukarts, Miķelis Rēdlihs un Videls, pirms pēdējā sērijā izcēlās Dārziņš.

Rietumu konferences turnīra tabulā rīdzinieki 12 spēles pirms regulārās sezonas beigām no pirmā astoņnieka atpaliek vienu punktu.

Izbraukuma turpinājumā "Dinamo" otrdien Maskavā spēlēs ar līgas līderiem CSKA, bet ceturtdien Čerepovecā mērosies spēkiem ar "Severstaļ".