Rīgas «Dinamo» izbraukumu pabeidz ar apņēmības pilnu uzvaru Jekaterinburgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 6 mēnešiem.

Četru izbraukuma spēļu sērijas noslēgumā Rīgas "Dinamo" sestdien Jekaterinburgā ar 3:0 uzvarēja vietējo "Avtomobilist" un pārtrauca četru zaudējumu sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina organizatoru informācija. Sezonā aizvadītās 19 izbraukuma spēlēs Latvijas klubam izdevās izcīnīt trešo uzvaru.

Visu spēli pašaizliedzīgi aizvadījušajā "Dinamo" vienībā vārtus guva Čejs Genovejs, Miks Indrašis un Lauris Dārziņš, bet vārtos nepārspēts palika Jakubs Sedlāčeks. Pa reizei Latvijas kluba uzbrukums bija rezultatīvs bija pirmajā un pēdējā trešdaļā, bet jau cīņas izskaņā Dārziņš trāpīja tukšos vārtos.

Neveiksmīgs spēles sākums izvērtās "Dinamo" aizsargam Aleksandram Jerofejevam, kam ripa trāpīja pa seju, un viņš brīdi vēlāk devās uz ģērbtuvēm. Abām komandām nebija daudz iespēju vārtu gūšanai, tomēr bīstamāki uzbrukumi izdevās viesiem, un pirmās trešdaļas vidū Latvijas klubs atklāja rezultātu. Genovejs pieslēdzās ātram uzbrukumam un no iemetiena apļa trāpīja vārtu tuvajā stūrī.

Metienu pa Jakuba Kovārža sargātajiem "Avtomobilist" vārtiem netrūka otrās trešdaļas sākumā, kad viesi trīs minūtes ļoti aktīvi spēlēja skaitliskā vairākumā, tomēr dubultot pārsvaru neizdevās. Laukumā pēc savainojuma atgriezās arī Jerofejevs, un "Dinamo" veiksmīgi darbojās aizsardzībā, kad vairāk nekā pusotru minūti spēlēja trijatā pret pieciem pretiniekiem. Otrās trešdaļas izskaņā viesiem bija vairākas labas iespējas, tomēr pārspēt Kovāržu neizdevās ne Miķelim Rēdliham, ne Linusam Videlam.

"Dinamo" hokejisti pārliecinoši darbojās aizsardzībā, neļaujot pretiniekiem izveidot bīstamu metienu iespējas arī "Avtomobilist" divos skaitliskos vairākumos līdz trešā perioda vidum. Savukārt viesi savu iespēju vairākumā izmantoja, un Indrašis sešas minūtes pirms beigu svilpes no vārtu priekšas panāca jau divu vārtu pārsvaru. Laukuma saimnieku centieni tikt pie vārtu guvuma ar sešiem laukuma spēlētājiem, palika bez rezultāta, toties Dārziņš 69 sekundes pirms cīņas beigām trāpīja tukšos vārtos.

Uzvaru izbraukumā "Dinamo" hokejisti nebija guvuši kopš 27. oktobra, kad viesos pieveica Maskavas "Dinamo". KHL Rietumu konferences turnīra tabulā Rīgas "Dinamo" saglabāja priekšpēdējo -13.- vietu.

Pirmajās trijās izbraukuma cīņās Rīgas "Dinamo" zaudēja Maskavas apgabala "Atlant" (1:4), Kazaņas "Ak Bars" (2:3) un Magņitogorskas "Metallurg" (4:5). Pēc atgriešanās mājās Rīgas "Dinamo" hokejistiem nedēļa būs brīva, bet nākamā spēle paredzēta 22.decembrī Helsinkos pret "Jokerit".