Dāņi pirms spēles ar Latviju ļaujas bezierunu zaudējumam Krievijai

Latvijas hokeja valstsvienības nākamie pretinieki dāņi ceturtdien Maskavā bez ierunām ar 1:10 piekāpās mājiniecei Krievijas izlasei pasaules čempionāta spēlē, liecina organizatoru informācija. Latvijas un Dānijas izlases tiksies piektdien plkst. 20.15.

Krievijas izlase jau pirmajā trešdaļā guva trīs vārtus, bet līdz pēdējam pārtraukumam mājinieki bija nodrošinājuši 7:1 pārsvaru. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Sergejs Mozjakins un Vadims Šipačovs.

Sanktpēterburgā ASV ar 4:0 pārspēja Francijas hokejistus, savukārt Kanāda tikai trešajā periodā nodrošināja uzvaru 5:2 pret Vācijas valstsvienību.

Jau vēstīts, ka A apakšgrupas līderi čehi ceturtdien ar 7:0 uzveica norvēģus.

Latvijas izlase līdzšinējās četrās spēlēs zaudēja Zviedrijai pagarinājumā (1:2) un Čehijai pēcspēles metienos (3:4), kā arī palika tukšā pret Krieviju (0:4) un piekāpās Šveicei (4:5). Ar diviem punktiem Latvijas hokejisti grupā ir pēdējie, taču saglabā izredzes pakāpties ievērojami augstāk, un cerības sasniegt ceturtdaļfinālu arī vēl nav zudušas.

Grupas turnīrā Latvijas izlasei vēl atlikušas spēles piektdien pret Dāniju, sestdien pret Kazahstānu un 17.maijā pret Norvēģiju. Otrā grupā Sanktpēterburgā spēlē Baltkrievija, Kanāda, Somija, ASV, Slovākija, Francija, Vācija un Ungārija. Ceturtdaļfinālā tiks katras grupas četras spēcīgākās komandas.