Sadaļas Sadaļas
Amatierteātru izrāžu cienītāji pulcējas Vērmanes dārzā
3.jūlijā Vērmanes dārza estrādes skatuves dēļi un skatītāju rindas uzņēma 15 amatierteātru izrādes. Teju visi uzrunātie apmeklētāji zināja, ko nozīmē būt daļai no kāda amatieru kolektīva un piedalīties Dziesmu un deju svētkos, tāpēc atsauksmes par izrādēm un svētkiem kopumā ir tikpat raibas un atšķirīgas kā šīs dienas iestudējumi.
Vērmanes dārzā aizvadīts danču vakars
Tik jestru dancošanu Vērmanes dārzs nav piedzīvojis kopš iepriekšējiem Dziesmu un deju svētkiem. Galvenais noteikums, lai izsekotu līdzi deju soļiem – esot jāskatās uz kaimiņu, kurš izskatoties kompetents.
Oresta Silabrieža virzienrādītāji ceļā uz Dziesmusvētku noslēguma koncertu
Ar Dziesmu svētkiem ir līdzīgi kā ar operu – ideja fascinējoša, bet ideālais īstenojums neiespējams, taču tas netraucē ilgoties pēc šī ideāla un visu mūžu meklēt un meklēt. Kas piedzīvojis 1990. gada svētku ''Tēvreizi'' un 2001. gada Rīgas svētku Ojāru Vācieti ūdens ekrānā, nez vai iztēlosies vēl augstākas saturiskās un emocionālās virsotnes Mežaparka estrādē, tomēr – kas zina? 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt