Partijas lapa

Ronalds Pambakers

Atmoda

Izglītības līmenis: Vidējā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Vairāku partiju un sarakstu aicinājums politikā virzīt jaunas "sejas" beidzas pēc vēlēšanām. Nenoliedzami, pieredzei ir jābūt, bet to gūt var tikai strādājot un darbojoties. Tieši tāpēc, es varu uz daudziem politiskiem un ekonomiskiem notikumiem paraudzīties ar "svaigām acīm", paužot un aizstāvot politiski "nesabojātu" SAVU viedokli, nevis politisko sponsoru viedokli.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Neļaut Eiropas Savienību pārvērst par federāciju! Tai jābūt neatkarīgu un nacionālu valstu savienībai, jo tieši katras valsts nacionālā identitāte ir Eiropas bagātība. Iestāšos pret Eiropas federalizāciju, jo uzskatu, ka jāsaglabā katras valsts un nācijas identitāte. Iestāšos par ekonomiskās nevienlīdzības likvidēšanu starp Eiropas Savienības valstīm. Panāksim Stambulas konvencijas atsaukšanu. Ir jāveido jauna politiskā grupa ar līdzīgi domājušiem.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Ja tiks turpināta nevienlīdzības likvidēšana starp Eiropas Savienības dalībvalstīm, saglabāta valstu identitātes, Eiropas savienība kļūs par spēcīgu federāciju, ar vienotu ekonomiku, kas spēs izturēt jebkādas pasaules tirgus svārstības.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Vidējā Rīgas 6. vidusskola 1990 Vispārējā izglītība
Darbavieta Amats
AS "Air Baltic Corporation"
Politiskā partija "Gods kalpot mūsu Latvijai" Valdes loceklis
Jaunumi