Partijas lapa

Aivis Vasiļevskis

Atmoda

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Es piedāvāju reālu, globālu un konceptuālu skatījumu uz to, kas vispār ir Eiropas Savienība un kas nosaka Latvijas statusu tajā, kāpēc tā faktiski ir beztiesiska kolonija - tā nekad nav bijusi iecerēta kā visu dalībvalstu labklājības celšanas savienība, bet šauru korporatīvo klanu intereses aizstāvošs projekts - tikai apzinoties to, ir iespējams kaut ko šajā statusā izmainīt.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Es gribu panākt sadarbību ar tiem spēkiem, kuri ir pret tālāku Eiropas federalizāciju un vienotas impērijas izveidi, kuru vēl ciešāk kontrolēs banku karteļi un dažādas organizācijas, kā G30 vai lielās korporācijas, kuri ir pret visādu perversiju legalizēšanu un tālāku plaisas palielināšanu starp pirmā un otrā ātruma Eiropu.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Eiropas nākotni ir spoži aprakstījis tās 'garīgais tēvs' Kudenhovs Kalergi, (1903-1987) kurš savā 1925. gadā izdotajā grāmatā „Praktiskais ideālisms (Praktischer Idealismus) deklarēja, ka nākotnes „Eiropas Savienoto Valstu” tautu neveidos esošās Vecā Kontinenta tautas, bet sava veida dzīvnieciski zemcilvēki, kas būs selekcionēti rasu sajaukšanas rezultātā. Es iestājos par to, ka šī nav tā nākotne, kas tagad realizējas, bet nacionālas un suverēnas valstis, kurām ir sava teikšana un identitāte!
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Biznesa augstskola Turība 2019 Juridisko zinātņu bakalaurs
Darbavieta Amats
Darbavietas nav
Valoda Līmenis
Latviešu dzimtā
Angļu brīvi
Lietuviešu pamatzināšanas
Jaunumi