Dienas ziņas

Mammu lutināšana vecāku mājā

Dienas ziņas

Izmēģina zemas temperatūras siltumapgādi

"Eņģeļa pasts" aprūpes namā "Valtaiķi"

Ziemassvētkos iepriecina arī aprūpes nama «Valtaiķi» iemītniekus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Pledi, žurnāli, kalendāri, grāmatas, čības, zeķes, saldumi un daudz kas cits – tās ir lietas, ko dāvanā uz Ziemassvētkiem sev vēlējušies cilvēki, kuri par savām mājām sauc kādu no Latvijas aprūpes namiem. Dāvanas ar "Eņģeļa pasta" starpniecību sagādā cilvēki jeb eņģeļi ne tikai no Latvijas. Aprūpes nams "Valtaiķi" ar "Eņģeļu pastu” sadarbojas otro gadu. Pēc dāvanu atvēršanas tā iemītnieki vēl ilgi sacīja paldies vārdus.

Mazu brīdi pirms Ziemassvētkiem Skrundas novada aprūpes namā "Valtaiķi" īpašs brīdis. Lielajā zālē sapulcējušies nama iemītnieki, ar labdarības koncertu atbraucis pūtēju ansamblis no Saldus, bet stūrī pie kamīna gaida dāvanas. Tās sagādātas ar sociālā uzņēmuma "Eņģeļa pasts" palīdzību un vēl  mirklis, līdz tās nokļūs pie saviem jaunajiem īpašniekiem.

"Valtaiķos" mīt 45 ļaudis un padomāts ir par katru. Ar "Eņģeļa pastu" aprūpes nams sadarbojas otro gadu.

Uz katras atsūtītās dāvanas ir saņēmēja vārds. Aprūpes nams iesaistījies divos "Eņģeļa pasta" projektos – "Piepildi sapni!", kas darbojas jau trešo gadu, un "Ziemassvētku vecīša darbnīca", kas notiek sesto gadu pēc kārtas. Lai saņemtu dāvaniņu, ne viens vien ir sagatavojis arī dzejolīti. 

Anniņa ir dzimusi vienā gadā ar Latvijas valsti, vēl 101 gadā viņa ir dzīvespriecīga, atsaucīga, piedalās te rīkotajos pasākumos un garām nelaiž nevienu iespēju padziedāt.

"Galvenais jau veselību, lai spēks pastaigāt. Ko vēl vairāk gribēt savā vecumā? Viss cits tiek apgādāts," sacīja aprūpes nama "Valtaiķi" iemītniece Anna Stabe.

Aprūpes namam ir daudz labdaru un šai reizē nama iemītnieki tika vēl pie daudz citām dāvanām. Ar vienu no tādām izrotātas teju vai visas telpas – Restorānu servisa skolā tapušajām piparkūku mājiņām. Arī paši iemītnieki veidojuši savus rotājumus.

Kopumā Latvijā aprūpes centros mīt vairāk nekā 12 500 cilvēku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti