VIDEO. «Partija fokusā»: Latvijas Reģionu apvienība

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 9 mēnešiem.

Latvijas Reģionu apvienība startēja arī iepriekšējās vēlēšanās 2014.gadā un Saeimā ieguva astoņas vietas. Visvairāk vēlētāju plusus saņēmušies kandidāti toreiz – Artuss Kaimiņš un Mārtiņš Bondars – šajās Saeimas vēlēšanās gan pievienojušies citiem spēkiem, bet apvienība piepulcinājusi citus līderus.

Saraksta pirmais numurs Rīgā – Ieva Brante, juriste, specializējusies ģimenes tiesībās. Viņai šī ir politiskā debija, līdz šim vēlēšanās nav kandidējusi. 

Saraksta pirmais numurs Vidzemē – Edvards Smiltēns. Augstākā izglītība tiesību zinātnēs. Šobrīd Saeimas deputāts, pēdējās divās vēlēšanās startēja no partijas “Vienotība”.

Saraksta pirmais numurs Latgalē - Juris Viļums. Augstākā izglītība ekonomikā, šobrīd Saeimas deputāts, Saeimā iekļuva no Reģionu apvienības. Pirms tam vēlēšanās startēja no Zatlera Reformu partijas, vēl pirms – no “Vienotības” saraksta. Bijis Dagdas novada domes deputāts, dažādu norišu rīkotājs, kas saistīti ar latgaliešu kultūru.

Saraksta pirmais numurs Kurzemē – Nellija Kleinberga. Sociālo zinātņu maģistre. Šobrīd Saeimas deputāte un tika ievēlēta no Latvijas Reģionu apvienība saraksta. Savulaik bijusi Skrundas Kultūras nama vadītāja, vēlāk novada domes deputāte, kā arī Skrundas novada domes priekšsēdētāja.              

Saraksta pirmais numurs Zemgalē – Inga Bite. Juristes izglītība. Šobrīd Saeimas deputāte, arī tikai ievēlēta no Latvijas Reģionu apvienības saraksta. Pirms tam – 11.Saeimā no Zatlera Reformu partijas. Savulaik strādājusi tiesās, vēlāk arī Valsts kancelejā.

Ko sola

Savā priekšvēlēšanu programmā Latvijas Reģionu apvienība sola rūpēties par reģioniem, lai tur būtu transports, labi ceļi, veselības aprūpe un izglītība, bet apņemšanās ir vispārīgas.

Konkrētāki solījumi ir algu un pensiju jomā, proti, apvienība sola tās līdz minimālās algas līmenim neaplikt ar iedzīvotāju ienākumu nodokli.

Uzņēmējiem savukārt tiek solīts atjaunot mikrouzņēmuma nodokli 9% apmērā.  

Apvienība arī iestājas par VDK arhīvu publiskošanu, atklātu Valsts prezidenta ievēlēšanu, savukārt jaunums reģioniem ir ideja, ka 2% no pašvaldības budžeta – kā tos prioritāri iztērēt - tiktu uzticētu pašiem iedzīvotājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti