Veidot multimediālo latviešu populārās mūzikas platformu piesakās viens pretendents

Mediju uzraugs saņēmis vienu pieteikumu konkursā par jaunas multimediālās mūsdienu latviešu aktuālās populārās mūzikas platformas izveidošanu. Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP) gan neatklāj, kas pieteicies konkursā.

Plānotais konkursa finansējums ir 130 000 eiro. Līdzekļi šādas platformas izveidei piešķirti no tā saucamajām „deputātu kvotām”, un to piešķiršanas lietderīgums raisīja diskusijas. Darbība šai platformai būtu jāuzsāk līdz šī gada beigām.

NEPLP Komunikācijas un administratīvā departamenta vadītājs Kalvis Gavars pastāstīja, ka pirmdien pieteikums ir izskatīts, dokumenti iesniegti saskaņā ar nolikumu un pieteikums nodots tālākai izvērtēšanai.

Kalvis Gavars: Par konkursu multimediālās latviešu populārās mūzikas platformas izveideiAnnija Petrova

  Padomes lēmums būs zināms līdz 6. jūlijam, sacīja Gavars, norādot, ka plašāku informāciju šobrīd nesniegs.

  Jau ziņots, ka pērn Saeimas komisija rosināja samazināt finansējumu Latvijas Radio 5 jeb Pieci.lv par 130 000 eiro, taču vēlāk politiķi nolēma nemainīt finansējumu sabiedriskajai raidorganizācijai. Tajā pašā laikā deputāti nolēma 130 000 eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem veltīt komercstacijām, lai tās izveido latviešu populārās mūzikas platformu.

  Platformas mērķis būs veicināt vietējās mūzikas popularitāti Latvijā un panākt mijiedarbību starp interesentu grupām. Iecerēts, ka platformā būs iespēja iepazīties un gūt priekšstatu par Latvijā radītu populāro mūziku, saņemt informāciju par dažādu žanru izpildītājiem, viņu muzikālo daiļradi un citām Latvijas mūzikas industrijas aktualitātēm.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti