Uz Bauskas šosejas no Krustkalniem līdz Katlakalnam izmaiņas satiksmes organizācijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Ķekavas apvedceļa būvdarbu ietvaros sāks pārbūvēt Bauskas šosejas (A7) posmu no Krustkalniem līdz Katlakalnam, tāpēc 15. novembra vakarā plānots satiksmi šajā posmā pārslēgt uz jaunizbūvēto paralēlo ceļu Bauskas šosejas labajā pusē un tiks ieviestas vēl citas izmaiņas satiksmes organizācijā. Šāda satiksmes organizācija būs spēkā līdz 2023. gada augustam, informēja valsts SIA "Latvijas Valsts ceļi " (LVC).

Jauns paralēlais ceļš izbūvēts arī A7 kreisajā pusē pie Rāmavas, tas savieno Bauskas ielu (V1) un pievedceļu autoceļam Valdlauči–Rāmava (V2), kā arī jaunizbūvēto tuneli zem jaunizbūvētās Bauskas šosejas (Ķekavas apvedceļa). Valdlauču krustojums tiks slēgts, un turpmāk autotransports un gājēji varēs šķērsot Bauskas šoseju no Rāmavas uz Baložiem caur jauno tuneli.

Arī līdzšinējais savienojums Tūjas iela/pievedceļš a/c Valdlauči–Rāmava (V2) pāri Bauskas šosejai būs slēgts.

Gājēju kustībai vairākās vietās pie jaunajiem ceļa posmiem ierīkoti celiņi, sešas gājēju pārejas satiksmes mezglos un divas ceļa šķērsošanas vietas pie autobusu pieturvietām. Autobusu pieturvietas ir pārceltas pie paralēlajiem ceļiem.

Maksimālā braukšanas ātruma ierobežojums posmā būs 50 km/h.

LVC aicina autovadītājus pievērst uzmanību izmaiņām satiksmes organizācijā un braukt uzmanīgi.

Kopumā, realizējot Ķekavas apvedceļa projektu, paredzēts izbūvēt gandrīz 100 km joslas kilometru. Tas ir publiskās un privātās partnerības projekts, kurā privātais partneris nodrošina gan projektēšanu, gan būvniecību, gan finanšu piesaisti un ceļa uzturēšanu 23 gadu laikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti