Panorāma

Lielbritānija sola respektēt Latvijas pilsoņu intereses izstāšanās procesā

Panorāma

Miķelis Fišers gatavojas 57. Venēcijas biennālei

"Tautas Panorāma" – visā Latvijā

«Tautas panorāma» Jaunpilī: Vietējie norūpējušies par sliktajiem ceļiem un reto autobusu satiksmi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Vieglāk ir kritizēt valdību nekā norādīt uz trūkumiem pašu vēlēto vietējo deputātu darbā. Tas ir skaidrs pēc pirmās "Tautas panorāmas" dienas, kas pavadīta arī Jaunpilī. Tur aktīvākie iedzīvotāji ir neapmierināti ar sliktajiem ceļiem, kā arī reto sabiedriskā transporta kustību un citām lietām.

Kā jau ziņots, Latvijas Televīzija (LTV) un sabiedrisko mediju portāls "Lsm.lv" sākuši vēl nebijušu maratonu, pirms pašvaldību vēlēšanām piestājot katrā novadā un aicinot ikvienu izteikties par savu pašvaldību un to, kas vēl darāms.

Nepamanīt "Tautas panorāmu" Jaunpilī ir neiespējami. Ar atpazīšanās zīmēm aplīmēta automašīna, spilgti sarkanās LTV jakas un pati pieturvieta, kur aprunāties. Jaunpilī runāt par pašvaldībā notiekošo atnāk aktīvie vietējie pensionāri, kuriem šodien ir lielā gada sapulce.

Protams, kritizēt vietējo varu nav viegli, un arī LTV žurnāliste Odita Krenberga to jūt. Cilvēkus urda daudzi jautājumi. Sanākušie runā gan par sliktajiem lauku ceļiem, gan reto autobusu satiksmi, īpaši attālākās vietās. Taču valsts politika tomēr gūst virsroku.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Stunda, kuras laikā tiek uzklausīts katrs, un LTV filmēšanas grupa devās tālāk uz Brocēniem un Saldu.

Ceturtdien, 30.martā, plkst. 11 "Tautas panorāma" būs sastopama Skrundas novada Skrundas tirgū, bet plkst. 14 pretī tirdzniecības centram Aizputē un plkst. 17 Pāvilostas tirgus laukumā.

Par to, kas labs pašvaldībā noticis pēdējos četros gados, bet kādas problēmas vēl ir jārisina, iedzīvotāji var pastāstīt arī, ierakstot savas pārdomas uz ziņojumu dēļa "Lsm.lv" sadaļā "Tautas panorāma", izvēloties savu novadu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti