Strautmani atbrīvo no VNĪ valdes priekšsēdētājas amata

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Otrdien VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) akcionāru sapulcē tika izteikta neuzticība valdes priekšsēdētājai Baibai Strautmanei, tādējādi atbrīvojot viņu no pienākumu pildīšanas, informēja Finanšu ministrijā (FM).

Ministrijā norāda uz Komerclikumu, kas nosaka - valdes loceklim kā sabiedrības dalībnieku uzticības personai savi pienākumi ir jāpilda kā krietnam un rūpīgam saimniekam.

Tomēr FM atturas no neuzticības iemeslu publiskās izvērtēšanas, jo tas varot kaitēt uzņēmuma un konkrētu projektu reputācijai.

Tāpat akcionārs pieņēma lēmumu no valdes locekļa amata atbrīvot Andri Gādmani pēc paša vēlēšanās.

Atbrīvojoties valdes locekļa amatam, tika pieņemts lēmums  par uzņēmuma jauno valdes locekli apstiprināt VNĪ Klientu un projektu vadības pārvaldes Publiskā sektora klientu vadītāju Andreju Milzarāju. Viņš tika izvēlēts šim amatam pēc pretendentu atlases komisijas ieteikuma. Milzarājs savus jaunos pienākums uzsāks pildīt ar trešdienu, 30. aprīli.

Pretendentu atlases komisija turpina darbu, lai jau tuvākajā laikā varētu izvēlēties piemērotāko pretendentu VNĪ valdes priekšsēdētaja amatam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti