Par «Valsts nekustamo īpašumu» vadītāju iecelts Mārtiņš Tols

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 10 mēnešiem.

Piektdien, 1. augustā, VAS „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) akcionāru sapulcē valdes priekšsēdētāja amatā tika iecelts Mārtiņš Tols, kurš darbu sāks šā gada 4. augustā. 

Viņu atklātajā konkursā par piemērotāko uzņēmuma vadītāja amatam no 23 pretendentiem atzina pretendentu atlases komisija, informēja Finanšu ministrija.

„Izvērtējot visus pretendentus, kas bija pieteikušies šim konkursam, par piemērotāko tika atzīts Mārtiņš Tols. Viņa līdzšinējā darba pieredze valsts pārvaldē, kā arī starptautiskajos projektos sniegs pievienoto vērtību uzņēmuma sekmīgai turpmākai darbībai. No jaunā VNĪ vadītāja sagaidu ievērojamus uzlabojumus resursu plānošanā un pārvaldīšanā, kā arī efektīvāku un rezultatīvāku darbu, sekmīgāk pārvaldot valsts nekustamos īpašumus,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Tols ir ieguvis jurista kvalifikāciju Latvijas Universitātē, kā arī ir papildinājis zināšanas dažādos nodokļu un uzņēmējdarbības vadības kursos un semināros. Viņam ir ilggadēja darba pieredze vadošos amatos valsts pārvaldē un komercdarbību struktūrvienību un projektu vadībā. Tāpat Tols ir guvis pieredzi nekustamo īpašumu pārvaldībā Latvijā un ārvalstīs.

Tola nozīmīgā darba pieredze ir Valsts ieņēmumu dienesta Galvenajā muitas pārvaldē, kurā viņš vadījis dažāda līmeņa struktūrvienības. Tāpat viņš ir strādājis audita un konsultāciju kompānijā „Deloitte Latvija”, kā arī bijis muitas un vadības zinību eksperts Eiropas Savienības robežpalīdzības misijā Ukrainā un Moldovā.

Jau ziņots, ka aprīlī  VNĪ akcionāru sapulcē tika izteikta neuzticība valdes priekšsēdētājai Baibai Strautmanei, atbrīvojot viņu no pienākumu pildīšanas.

Komentējot savu atbrīvošanu no amata, Strautmane norādīja, ka oficiāli nav saņēmusi šo lēmumu, kā arī nav saņēmusi pieprasījumu sniegt kādus paskaidrojumus. Viņa gan tikusi aicināta uz akcionāru sapulci, taču pašlaik atrodas uz slimības lapas, tāpēc nevarējusi ierasties.

Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju, lēmums par Strautmanes atlaišanu pieņemts, izmeklējot  Rīgas pils degšanas iemeslus. Konstatēts, ka atbildība jāuzņemas arī valsts  nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem, taču Rīgas pils neesot vienīgais iemesls.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti