Stājies spēkā tiesas spriedums vēl diviem apsūdzētajiem par balsu pirkšanu Zaķa labā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Stājies spēkā Rēzeknes tiesas spriedums, ar kuru Viktors un Aleksandrs Balabolini notiesāti par balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās "Vienotības" deputāta amata kandidāta Dzintara Zaķa labā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Par minēto likumpārkāpumu 10.novembrī Rēzeknes tiesa piesprieda Viktoram Balabolinam 180 stundas, savukārt Aleksandram Balabolinam - 160 stundas piespiedu darba.

Saskaņā ar spriedumu Viktors Balabolins Viļānu novada Sokolku pagastā pamudināja savu brāli Aleksandru nobalsot par 15 eiro, kā arī sameklēt citus vēlētājus, kas tā rīkotos.

Rezultātā Aleksandrs vēl diviem vēlētājiem par šādu balsojumu samaksāja pa 10 eiro.

Šis ir jau otrais spriedums, kas saistīts ar vēlētāju balsu pirkšanu Zaķa labā.

LETA jau ziņoja, ka 6.oktobrī Rēzeknes tiesa apsūdzēto Jevgeņiju Brovčenko atzina par vainīgu balsu pirkšanā 12.Saeimas vēlēšanās un piesprieda viņam 100 stundas piespiedu darba. Šis spriedums jau stājies spēkā.

Brovčenko aģentūrai LETA atklāja - viņš ir priecīgs, ka sods samazināts, jo prokurors esot prasījis piespriest 180 piespiedu darba stundas.

Rēzeknes tiesa iztiesā vēl vienu lietu, kurā par balsu pirkšanu Zaķa labā apsūdzēts uzņēmējs Andris Kozulis un Andrejs Sačkovskis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti