Sākas pieteikšanās latviešu valodas kursiem Rīgā; prioritāte – bēgļi no Ukrainas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 11 mēnešiem.

No 11. jūlija atvērta pieteikšanās Rīgas pašvaldības atbalstītajiem latviešu valodas kursiem. Tos šajā gadā prioritāri paredzēts piedāvāt Ukrainas kara bēgļiem.

Sākas pieteikšanās latviešu valodas kursiem Rīgā; prioritāte – bēgļi no Ukrainas
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Bezmaksas latviešu valodas kursi Rīgas iedzīvotājiem plānoti līdz novembrim, un apmācību piedāvās gandrīz 500 cilvēkiem, vēsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sportas departaments.

Latviešu valodu apgūt bez maksas būs iespēja tiem, kuri deklarējuši savu dzīvesvietu Rīgā un Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri dzīvo Rīgā un var apmeklēt Rīgas pašvaldības organizētus kursus. Valodas apguve tiks nodrošināta A un B līmenī.

Šogad prioritārā grupa ir Ukrainas civiliedzīvotāji, kursi pieejami pieaugušajiem Rīgas iedzīvotājiem, bet ne skolēniem un bezdarbniekiem. Informācija par pieteikšanos kursiem un to norises vietām rodama interneta vietnē "apkaimes.lv" sadaļas "Integrācija" apakšsadaļā "Latviešu valodas kursi".

Rīgas pašvaldība kopš 2010. gada īstenotajos projektu konkursos par finansējumu izglītības iestādēm latviešu valodas apguves nodrošināšanai kursus kopā pabeiguši vairāk nekā 13 000 rīdzinieku. Šogad konkursā atbalstīti četri projekti par kopējo summu 77 820 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti