SAB pirmo reizi pastāvēšanas laikā publiski aicina potenciālos darbiniekus pievienoties biroja komandai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) pirmo reizi pastāvēšanas laikā publiski aicina potenciālos darbinieku kandidātus pievienoties biroja komandai, aģentūru LETA informēja SAB.

Ņemot vērā dienesta specifiku, SAB pats uzrunāja potenciālos kandidātus, tomēr tagad SAB nācis klajā ar līdz šim nebijušu iniciatīvu, aicinot savai komandai pievienoties analītiķus.

Amata pienākumi paredz iegūt, apkopot, apstrādāt un analizēt informāciju par Latvijas nacionālai drošībai būtiskām tēmām, kā arī rakstveidā un mutiski pasniegt sagatavoto informāciju latviešu un angļu valodā.

Pretendentiem ir jābūt ar augstāko izglītību, kritisko domāšanu, interesi par ģeopolitiskiem un starptautiskiem notikumiem, drošības politiku, prasmi analizēt informāciju. Tāpat pretendentiem jāprot meklēt kopsakarības, jābūt prasmei formulēt, pamatot un prezentēt viedokli, kā arī prasmei veidot un apstrādāt tekstu.

SAB piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu, taču konkrēts apmērs publiski nav izpaužams, jo saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, valsts drošības iestāžu amatpersonu un darbinieku atalgojums ir valsts noslēpums.

Tāpat birojs piedāvā sociālās garantijas, stabilitāti un ilgtermiņā balstītu sadarbību, savu prasmju un zināšanu attīstīšanas iespējas, kā arī iespēju ar savu darbu veicināt un stiprināt Latvijas nacionālo drošību.

SAB ir viena no trīs valsts drošības iestādēm. Biroja galvenie uzdevumi ir izlūkošana, pretizlūkošana un valsts noslēpuma aizsardzība. Birojs nodrošina valsts augstākās amatpersonas ar informāciju, kas nepieciešama Latvijas nacionālās drošības stiprināšanai un aizsardzībai pret ārējiem un iekšējiem apdraudējumiem.

Birojs ir arī daļa no NATO un Eiropas Savienības izlūkošanas kopienas, ikdienā cieši sadarbojoties ar partneriem Rietumvalstīs.

Plašāk ar piedāvājumu iepazīties un par pieteikšanās iespējām uzzināt var SAB interneta vietnē "www.sab.gov.lv".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti