Rīgas centrā saistībā ar «Rail Baltica» būvniecību gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 9 mēnešiem.

Rīgas centrā gaidāmas būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas saistībā ar "Rail Baltica" trases būvniecības darbiem. Būvdarbu laikā netiek plānota kādas ielas pilnīga slēgšana, taču autobraucējiem jārēķinās, ka ceļā var nākties pavadīt ilgāku laiku.

Pirmdien, 9. augustā, plānots darbus sākt Lāčplēša ielā. Satiksme tiks organizēta pa vienu joslu katrā braukšanas virzienā. Veicot inženiertīklu izbūvi, tiks mainīta arī Lāčplēša ielas ass posmā no Kalupes līdz Satekles ielai. Pēc būvdarbiem iela būs platāka, tiks izbūvēts arī veloceliņš. Bet augusta vidū darbi sāksies arī Dzirnavu ielā, posmā no Abrenes līdz Satekles ielai.

"Ar to arī tas viss ir saistīts, lai mēs izbūvētu jaunos pārvadus jaunajam dzelzceļam. Ir nepieciešams pārcelt tīklus, lai mēs varētu izbūvēt visus balstus, balstu konstrukcijas.

Par cik ilgāk ceļā jāpavada, to mēs jums nevarētu pateikt, bet noteikti rēķinātos, ka tur būs 20 minūtes vai pusstunda ilgāk.

Atkarīgs no satiksmes intensitātes," skaidroja "Bererix" būvdarbu vadītājs Rūdolfs Janovskis.

Apjomīgi darbi arī turpināsies no dzelzceļa tilta pār Daugavu līdz Lāčplēša ielai.

Būvnieki brīdina, ka darbi būs ilgstoši un ar satiksmes organizācijas izmaiņām un ar ilgāku laiku ceļā jārēķinās vismaz līdz nākamā gada vasarai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti