Rīgas brīvostas amatpersonas apsūdz dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu pret divām Rīgas brīvostas pārvaldes amatpersonām par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, radot smagas sekas.

Prokuratūrā informēja, ka Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai nodota krimināllietu pret divām Rīgas brīvostas pārvaldes amatpersonām par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, veicot nelikumīgus ziedojumus un nelikumīgu prēmiju izmaksu, kas radījis smagas sekas.

Jau ziņots, ka par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmatošanu mantkārīgā nolūkā Valsts policija bija lūgusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret divām Rīgas brīvostas amatpersonas, kuras, iespējams, ir brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs un viņa vietnieks Aigars Pečaks.

Vēstīts, ka Valsts kontrole 2013.gadā publicētajā ziņojumā secinājusi - laikā no 2009. līdz 2011.gadam Rīgas brīvosta nelietderīgi bija izšķērdējusi 41 miljonu latu.

Tomēr Rīgas dome atteicās lemt par brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova atlaišanu, norādot, ka vispirms ir jāsagaida tiesībsargājušo iestāžu atzinumu. Vēlāk Loginovs saņēma 48 000 latu prēmiju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti