Repše ļauj saprast, ka sadarbosies ar «Saskaņas centru»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Lai arī Einars Repše līdz šim medijos centies izvairīties no konkrētas atbildes, vai viņa vadītā jaundibinātā partija "Latvijas attīstībai" sadarbosies ar "Saskaņas centru", ja iekļūs Saeimā, raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" rīkotā eksperimenta laikā viņš apgalvojis, ka ar šādu scenāriju partija jau rēķinās.

"Es domāju, ka drīzā nākotnē tas vairs nebūs gribēšanas jautājums. (..) Es laikam esmu nacionālists dzimis un audzis un par Latvijas neatkarību savā laikā cīnījies varbūt ne mazāk kā jūs. Bet, paskatieties, pie kā ir novedusi līdzšinējā politika, ka ar viņiem nesadarbojas un viņus valdībā neaicina. (..) Vārdu sakot, es neesmu laimīgs par tādu iespējamu perspektīvu, bet es negrasos arī kategoriski noraidīt tādu iespēju, jo mēs nezinām, kāda situācija būs pēc vēlēšanām," norādījis Repše.

Šāds viedoklis pausts viņa sarunas laikā ar partijas "Latvijas attīstībai" potenciālo biedru, kas raidījuma uzdevumā, uzdodoties par fiktīvu personu, piecus mēnešus sekoja līdzi biedrības darbībai.

Zīmīgi, ka partijas programmā, ko tā iesniedza līdz ar partijas dibināšanu, jautājums par attieksmi pret "Saskaņas centru", ir apiets, biedru vidū nav bijušas par to diskusijas, un jāatgādina, ka gan "Vienotībai", gan Reformu partijai šis jautājums bijis lielu un ideoloģisku strīdu objekts,kas partijas pat šķēlis.

Līdz šim arī Repše par šo jautājumu allaž runājis ļoti izvairīgi, drīzāk pat liekot saprast, ka ar "Saskaņas centru" viņa vadītai partijai nav pa ceļam, jo Nils Ušakovs, lūk, atbalstījis referenduma rīkošanu par krievu kā otru valsts valodu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti