Ziņu speciālizlaidums

Reakcija pēc vēlētāju aptaujas. Apvienotais saraksts

Ziņu speciālizlaidums

Reakcija pēc vēlētāju aptaujas. ZZS

Reakcija pēc vēlētāju aptaujas. Progresīvie

«Progresīvo» pārstāve: Vēlētāju aptauja rāda – sociāli atbildīgai un «zaļai» politikai būs vieta Saeimā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Vēlētāju aptaujas rezultāti rāda, ka 14. Saeimā būs vieta sociāli atbildīgai un "zaļai" politikai, intervijā LTV sacīja partijas "Progresīvie" līdzpriekšsēdētāja Antoņina Ņenaševa.

"Mēs ļoti priecājamies, un mūsu emocijas ir ļoti pozitīvas," sacīja Ņenaševa.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka pašlaik zināmi vien vēlētāju aptauju dati, nevis vēlēšanu rezultāti. Tomēr arī tagad esot skaidri redzams, ka sociāli atbildīgai un zaļai politikai ir vieta nākamajā Saeimā.

"Būt pārstāvētiem Saeimā ir mūsu nākamais solis partijas izaugsmē. Esam priecīgi, un darbs tikai sāksies," sacīja Ņenaševa.

Vienlaikus "Progresīvo" politiķe komentēja, ka citas pazīmes par nākamā Saeimas sasaukuma sastāvu nav pozitīvas.

Savukārt viens no partijas "Progresīvie" līderiem Mārtiņš Kossovičs Latvijas Radio piekrita vērtējumam, ka partiju pārsvarā atbalsta jauni cilvēki. "Esam partija, kas ar vismazākajām naudiņām būsim šos rezultātus sasnieguši," viņš sacīja, norādot, ka vēlētāju aptaujas rezultātus, saskaņā ar kuriem par "Progresīvajiem" balsi atdevuši vairāk nekā 8% vēlētāju, vērtē atzinīgi.

Vienlaikus Kossovičs pauda uzskatu, ka partija ir uz palikšanu. "Nav noslēpums, ka pārstāvam iekļaujošas idejas, kur mēs nešķirojam cilvēkus pēc dzimumiem, nacionalitātes, seksualitātes. Moderni domājoši cilvēki saprot, ka grib dzīvot daudz iekļaujošākā un sociāli taisnīgākā Latvijā, nekā tā ir šobrīd," viņš sacīja.

Tikmēr partiju “Progresīvie” pārstāvošais Andris Sprūds līdzās gandarījumam par vēlētāju aptauju rezultātiem pauda, ka īsā apmierinātība būs tad, kad spēs īstenot partijas idejas.

 

“Progresīvie” sagaida vēlēšanu rezultātus Tallinas kvartālā
“Progresīvie” sagaida vēlēšanu rezultātus Tallinas kvartālā

 

KONTEKSTS:

Saskaņā ar vēlētāju aptauju 14. Saeimas vēlēšanās 5% barjeru iekļūšanai parlamentā varētu būt pārvarējuši astoņi politiskie spēki.

Aģentūras LETA, sabiedrisko mediju, Rīgas Stradiņa universitātes ar pētījumu centra SKDS atbalstu veiktā vēlētāju aptauja pie 14. Saeimas vēlēšanu iecirkņiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti