Rīta intervija

Intervija ar Teoloģijas fakultātes dekāni Daci Balodi

Rīta intervija

Intervija ar Latvijas komercbanku asociācijas vadītāju Mārtiņu Bičevski

Intervija ar Vienotības jauno līderi Andri Piebalgu

Piebalgs: «Vienotības» jaunās vadības mērķis – vismaz 10% liels reitings

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Partijas „Vienotība” jaunās vadības mērķis ir sasniegt vismaz 10% lielu reitingu, tādējādi pakāpeniski atgūstot savu ietekmi un popularitāti gan sabiedrībā, gan politikā, intervijā Latvijas Radio raidījumā „Labrīt” pirmdienas, 6.jūnija, rītā sacīja jaunais partijas līderis Andris Piebalgs.

Viņš sacīja, ka Latvijā reitingi ataino partiju popularitāti sabiedrībā, līdz ar to tie ir svarīgi. Ja partijai reitings kļūst labāks, tad pārējās koalīcijas partijas nelūkosies uz „Vienotību” kā mazāk ietekmīgu spēku.

Vismaz 10% reitings partijai ir jāsasniedz līdz decembrim.

Piebalgs nosauca divus mērķus, uz kuriem šobrīd būtu jākoncentrējas. Pirmais – jāsagatavojas pašvaldību vēlēšanām, kurās jāsasniedz labs rezultāts. Otrais – „Vienotībai” jākļūst redzamākai valdībā, kurā tai ir jāpauž skaidra sava pozīcija dažādos jautājumos.

Vaicāts, vai piekrīt izskanējušajām runām, ka plaisas „Vienotībā” pēc sestdien notikušā kongresa, ir paplašinājušās, viņš atbildēja noraidoši. Proti, ikvienā partijā pastāv dažādas idejas un strāvojumi. „Es negaidu mīlestību un saskaņu, bet es gaidu konstruktīvu darbu. (..) Ja tas nebūtu sasniedzams, tad es neiesaistītos,” pauda Piebalgs.

Viņš arī piebilda, ka negrasās un viņam nemaz  nav iespēju no amata atcelt Saeimas frakcijas vadītāju Solvitu Āboltiņu, kura līdz šim ieņēma „Vienotības” valdes priekšsēdētājas amatu. Viņaprāt, „kāda cilvēka nešana uz upura altāra” nepierādīs „Vienotības” gatavību pārmaiņām. To pierādīs pārmaiņas darbos.

Ziņots, ka sestdien, 4.jūnijā, „Vienotības” ārkārtas kongresā Piebalgu ievēlēja par jauno „Vienotības” valdes priekšsēdētāju. Bijušais Eiropas Komisijas komisārs vēlēšanās uzvarēja Saeimas deputātu Edvardu Smiltēnu un amatā stāsies pēc Āboltiņas, kura šo posteni bija ieņēmusi vairākus gadus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti