Panorāma

"RS" vēršas policijā pret RD deputātu V. Bergu

Panorāma

Rīgas budžetu pildīs no tūristu makiem

Kā klājas namā bez apkures?

Parādu dēļ salstošā nama godprātīgie iedzīvotāji nikni uz «Rīgas namu pārvaldnieku»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 8 mēnešiem.

10 000 eiro liels parāds ir pietiekams iemesls, lai daudzdzīvokļu mājai Rīgā apkuri nepieslēgtu. To uzzinājuši nama Slokas ielā 187 iedzīvotāji. Tie, kuri godprātīgi  maksā, ir nikni un uzskata, ka “Rīgas namu pārvaldniekam” daudz agresīvāk jāvēršas pret parādniekiem.

Šī nama parāds par apsaimniekošanu ir 29 000 eiro, par siltumenerģiju - 10 000 eiro, un audzināšanas nolūkos ēkai pagaidām siltumu nepieslēgs.  

Plakāts ar jaukajiem lācīšiem patiesībā brīdina, ka nama iemītniekus sagaida leduslāču liktenis.

Nama iedzīvotājs Maksims Bartuševičs stāstīja, ka tikai elektriskais sildītājs ir “tas draugs, kas nedod bērniem sasalt vakaros, elektrības rēķins būs liels”.

 

Mājā ir 72 dzīvokļi, un lielākā daļa īpašnieku godprātīgi maksā. Daudziem ir mazi bērni. Dzīvokļos kļūst aizvien vēsāks.  

Iedzīvotāji ir nikni uz apsaimniekotāju – “Rīgas namu pārvaldnieku”, kas ar parādniekiem nestrādā pietiekami. Gada laikā parāds tikai pieaudzis.

“Manuprāt, viņi pat nemēģina to naudu dabūt! Cilvēki, kas maksā, nevar būt ķīlnieki tiem, kas nemaksā. Vidējais parāds 31 000, septiņas mājas - 210 tūkstoši, nezinu nevienu, kas var atļauties to parādu turēt,” sacīja Maksims.

“Rīgas namu pārvaldnieks”  gan skaidro, ka parādniekus mierā neliek.

“Tas notiek katru dienu, katru mēnesi, katru gadu; tas, ka kaut kāda daļa nav norēķinājušies, nenozīmē, ka lieta tiks atlikta uz bezgalīgu laiku. Notiek viss, lai šo parādu piedzītu. Tas ir ikdienas rutīnas darbs,” apgalvoja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.  

To apliecina arī fakts, ka parādu apjoms Rīgā sarucis par vairākiem miljoniem eiro.

Tikmēr Slokas ielas nama iedzīvotāji briest dumpim jeb dusmīgai sapulcei ar apsaimniekotāju, kurā viņi gribēs dzirdēt - kas tieši ir izdarīts, lai tiem, kas maksā, nav jāsalst to dēļ, kuri nemaksā. Neoficiāli zināms, ka tie ir astoņi dzīvokļi no 72.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti