Par uzbrukumu tiesu zālē prasīs apsardzes kompānijas paskaidrojumus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 1 mēneša.

Tiesu administrācija par ceturtdien tiesas sēdes laikā notikušo apsūdzētā uzbrukumu ar nazi kādam no cietušā pārstāvjiem prasīs apsardzes kompānijas paskaidrojumu.

Ziņots, ka ceturtdien, esot alkohola reibumā, kāds vīrietis, apsūdzēts par svešas mantas iegūšanu un izšķērdēšanu, pēkšņi izvilka nazi un, izsakot draudus, iedūra citam vīrietim sejā. Cietušais tika nodots mediķu aprūpē, savukārt apsūdzēto Klaidi Ostrovski aizturēja policija.

Administrācija apliecina, ka prasīs apsardzes kompānijas paskaidrojumus, lai izzinātu lietas apstākļus. Vienlaikus tā atzīst, ka apsargi apmeklētājus pārbauda uz aizdomu pamata. Šoreiz apsūdzētais nekādas agresijas pazīmes nebija izrādījis, tāpēc apsargs viņu nav pastiprināti pārbaudījis.

Patlaban metāla detektori ir uzstādīti pieejamo budžeta līdzekļu ietvaros atsevišķās tiesu iestādēs. Tomēr administrācija jau esot ierosinājusi grozījumus tiesu varas likumā, kas paredzētu noteikt pamatprasības piekļuvei tiesu telpām un teritorijām. Metāla detektora nodrošināšanas prasība tiesā nav obligāta, taču Tiesu administrācija veic pilotprojektu pieejamo finanšu resursu ietvaros vienā tiesā par drošības nodrošināšanu tiesu iestādēs, kura ietvaros paredzēts aprīkot tiesu ar piekļuves kontroles sistēmu, videonovērošanas un ugunsdrošības sistēmām, kā arī ar metāla detektoriem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti