Par uzbrukumu jaunietim ar Ukrainas karogu aizturēto patur apcietinājumā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Aizturētajam vīrietim, kurš netālu no Sakuras dārza Uzvaras parkā bija uzbrucis jaunietim ar Ukrainas karogu, tiesa piemērojusi apcietinājumu, Latvijas Televīzijai apstiprināja Valsts policijā.

Piektdien, 20. maijā, Rīgā, netālu no Sakuras dārza Uzvaras parkā kāds vīrietis nodarīja miesas bojājumus jaunietim ar Ukrainas karogu, pēc tam aizbrauca no notikuma vietas. Par notikušo Valsts policija uzsāka kriminālprocesu un personas meklēšanu un naktī vīrieti aizturēja.

Nākamajā dienā aizturētajam vīrietim piemērots apcietinājums.

Izmeklēšanā tiek vērtēts tas, vai noziedzīgais nodarījums nav saistīts ar nacionālo, etnisko vai sociālo naidu, kas ir atbildību pastiprinošie apstākļi.

KONTEKSTS:

Piektdienas, 20. maija, vakarā Rīgā notika pasākums "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma", kurā pēc Valsts policijas aplēsēm bija pulcējušies aptuveni 5000 cilvēku.

Gājiena noslēgumā dalībnieki sapulcējās Sakuras dārzā Uzvaras parkā, kurā tika dziedātas dziesmas un teiktas runas. Pasākums noslēdzās ar pasākuma vadītāju uzrunām un skaļām ovācijām, noslēgumā dziedot "Saule, pērkons, Daugava".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti