Labdarības maratonā «Dod pieci! 2020» ziedoti 40 000 eiro, pateicoties uzņēmuma 339 darbinieku adītām šallēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 5 mēnešiem.

Labdarības akcijas pret vardarbību ģimenē trešās dienas rītā stikla studijā viesojās uzņēmuma "Circle-K Latvia" izpilddirektore Gunta Jēkabsone, lai nodotu uzņēmuma ziedojumu 40 000 eiro apmērā. Tās ir 8000 stundas drošībā cilvēkiem, kuri bēg no vardarbības ģimenē.

Daļa no šīs summas iegūta „Circle K” draudzīgas starptautiskas sacensības ietvaros, kurā uzņēmuma darbinieki deviņās valstīs sacentās par vietējā labdarības projekta ziedojuma apmēra palielināšanu par 30 tūkstošiem eiro.  "Circle-K Latvia" darbinieki piedalījās šajā konkursā, adot šalles. Kopumā šajā konkursā 339 "Circle-K Latvia" darbinieki septiņās dienās uzadīja 411 metru šaļļu un konkursā ieguva pirmo vietu. Gunta Jēkabsone atzina, ka, uzzinot konkursa balvas apmēru, bijusi pārsteigta un saviļņota.

“Paldies maniem vislabākajiem darbiniekiem pasaulē, ar mīlestību mēs septiņās dienās uzadījām šos vairāk nekā 400 metrus šaļļu un ticējām, ka mēs varēsim šo vislielāko devumu dot šim fantastiskajam projektam,” teica Jēkabsone.

"Dod pieci! 2020", seko līdzi tiešraidei!

Labdarības maratons "Dod pieci!" 152 stundu garā tiešraidē šogad vāca līdzekļus, lai palīdzētu cilvēkiem, kas cietuši no vardarbības ģimenē. Minimālais ziedojums 5 eiro palīdz stundu būt drošībā cilvēkam, kurš bēg no fiziskas, emocionālas vai ekonomiskas vardarbības.

Ziedot ar dziesmu iespējams līdz 10. janvārim labdarības maratona mājaslapā dodpieci.lv.

Ja saskaries ar vardarbību ģimenē, palīdzības pieteikuma anketu iespējams aizpildīt "Dod pieci! 2020" mājaslapā.

“Šis ir ļoti īpašs gads. Katru gadu mēs atbalstām bērnus, kuri aug bērnu namos un šis projekts turpināsies arī nākamajā gadā. Šogad mēs visā Eiropā nolēmām, ka iesim vēl plašāk un lūkosim pēc projektiem, kur iespējams atbalstīt tos, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Tika nolemts, ka katra valsts strādās ar kaut ko ļoti īpašu, lai atbalstītu savu izvēlēto projektu,” par konkursa tapšanu stāstīja Gunta Jēkabsone.

Viņa arī dīdžejiem nodeva "Circle-K Latvia" Siguldas stacijas darbinieku adīto šalli, kurā ieadīts labdarības maratona nosaukums.

Ziedot ar dziesmu var labdarības maratona "Dod pieci 2020" mājaslapā. Minimālais ziedojums – 5 eiro ir viena stunda drošībā no vardarbības cietušajam. No 14. līdz 27. decembrim skaidras un bezskaidras naudas ziedojumus pieņems arī „Circle K” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

Visi labdarības maratonā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv ātrās reaģēšanas jeb krīzes fondam, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri vēlas izkļūt no vardarbības un nodrošinātu viņiem atbalstu akūtu un neatliekamu situāciju risināšanai – īslaicīgai pajumtei, medicīniskai palīdzībai un ekspertīžu apmaksai, ēdienam, transportam, mentoram, kurš cietušajiem sniedz palīdzību situācijas risināšanā u.c.

Labdarības maratonam 24 stundas diennaktī var sekot līdzi tiešsaistē www.dodpieci.lv. Tiešraides pieejamas vietnē lsm.lv, “Dod pieci!” lapā “Facebook”, kā arī Latvijas Radio 5 ēterā.

KONTEKSTS:

Sešu gadu laikā labdarības maratonā “Dod pieci!” saziedoti kopumā 1,3 miljoni eiro. Katru gadu akcijā aktualizē kādu Latvijas sabiedrībā nozīmīgu tēmu. Šogad ziedojumi tiek novirzīti atbalstam cilvēkiem, kas cietuši no vardarbības ģimenē. Iepriekšējos gados ziedots senioriem, speciālo asistentu nodrošināšanai bērniem ar īpašām vajadzībām, atbalstam ar vēzi slimajiem pacientiem, bērniem, kas palikuši bez vecākiem, jaunajiem vecākiem un neārstējami slimiem cilvēkiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti