Gaisa tilta kāpņu remontu sola pabeigt divās nedēļās; visu tiltu tuvākajos gados neatjaunos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Pēc Rīgas būvvaldes aizrādījuma uz remonta laiku slēgtas Gaisa jeb VEF tilta gājēju kāpnes, tādējādi vēl vairāk palielinot sliktā stāvokļa dēļ slēgto tiltu konstrukciju skaitu galvaspilsētā.

Rīgas domes Satiksmes departamenta preses pārstāve Una Ahuna-Ozola
00:00 / 00:56
Lejuplādēt
Rīgas domes Satiksmes departamentā gan mierina, ka šīs kāpnes remontēs vien divas nedēļas parasto uzturēšanas darbu ietvaros un jau drīzumā atkal atvērs gājējiem.Visa Gaisa tilta remontu gan varētu sagaidīt ne agrāk kā pēc trim, četriem gadiem, atzina departamenta preses pārstāve Una Ahuna-Ozola.

 

"Gaisa tilta kāpnes ir slēgtas uz remontdarbu laiku. Šoreiz gan būvnieki ir pasteigušies ātrāk par satiksmes organizācijas informatīvo zīmju izvietotājiem, un paziņojumi par to, ka gājēju kāpnes ir slēgtas, tiks izvietoti līdz nedēļas beigām.

Savukārt kāpnes tiks atbrīvotas no rūsas, pielabotas tās vietas, kur nepieciešami kādi sīkāki darbi, kā arī nokrāsotas, lai pasargātu pret koroziju.

Plānots, ka šie darbi ilgs divas nedēļas, un pēc tam kāpnes atkal atklās drošai gājēju kustībai. (..) Pašam Gaisa tiltam speciālā inspekcija, kurā pārbauda tilta stiprību un slodzes noturību, veica 2016.gadā. Tā ir derīga līdz 2021.gadam, un tajā ir virkne dažādu darbību, kas jāveic, lai nodrošinātu tilta nestspēju. Viena no rekomendācijām bija arī veikt šo kāpņu remontu, ko tad mēs arī tagad darām. Citas bažas Gaisa tiltam netika izteiktas, tas ir apmierinošā stāvoklī un lietošanai drošs," teica Ahuna-Ozola.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti