4. studija

Vai likums palīdz nodarbināt cilvēkus ar īpašam vajadzībām?

4. studija

Dzimis Grenčos, strādā Ālandu salās

Brasas tilts no solījumiem labāks nav palicis

Brasas tilts pirms gada solīto remontu vēl nav sagaidījis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 6 mēnešiem.

Lai arī Rīgas domes Satiksmes departamentā apmēram pirms gada solīja, ka pilsētā esošais Brasas tilts tiks saremontēts, tas aizvien nav noticis, vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "4. studija".

Pērn 9. novembrī Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola klāstīja, ka nesen ir pabeigti remondarbi  uz Salu tilta, kas bija prioritāte, un pakāpeniski tiek vērtēti nākamie remontējamie tilti un pārvadi. Viņa pirms gada norādīja, ka ir pienācis laiks Brasas pārvadam, un izteica cerību, ka 2017. gada rudenī varēs satiksmes dalībniekiem piedāvāt smukāku tiltu.

Tomēr, kā redzams, solījums nav turēts, un Brasas tilts izskatās tikpat bēdīgi kā pirms gada.

"Brasas pārvada pārbūve netika uzsākta tā iemesla dēļ, ka aizkavējās projektēšanas darbi tieši apakšzemes komunikāciju jautājumu dēļ. Šos darbus esam pārcēluši uz nākamo gadu.

Ņemot vērā, ka nākamais ir Latvijas valsts simtgades un Dziesmu svētku gads un pār šo pārvadu pārvietosies ne tikai vairāk sabiedriskā transporta reisu, bet arī autobusi ar dziedātājiem un dejotājiem, mūsu mērķis ir uzsākt šos darbus pēc iespējas ātrāk," tagad atzīst Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve.

Tā kā Brasas pārvada remonts nav starp Rīgas pašvaldības nākamā gada lielākajiem plānotajiem darbiem, īstas ticības, ka tilts pēc gada iegūs jaunu izskatu, diemžēl nav, secina LTV raidījums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti