Panorāma

Ziemassvētku vecīša pasts Lapzemē

Panorāma

Pašu spēkiem atjauno Griezes baznīcu

"Dod pieci" saziedo 358 121 eiro

«Dod pieci» lielākais ziedojums šogad – 55 555 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 5 mēnešiem.

358 121 eiro – šāda rekordliela summa saziedota Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas labdarības maratonā “Dod pieci”, kas sestdien, 23.decembrī,  skaļi un skanīgi noslēdzās Doma laukumā. Dažas minūtes pirms maratona noslēguma visu laiku lielāko ziedojumu maratona vēsturē izdarīja “draugiem.lv” dibinātājs Lauris Liberts, ziedojot 55 555 eiro par dziesmu “What a wonderful world”.

Un daudzus vienoja sajūta, ka nākamajos gados Latvijā izdosies atrast ģimenes bērniem, kuri šo Ziemassvētku vakaru sagaida bērnunamā.  

Atbalsta programmā ''Plecs'' varēs palīdzēt ikvienam, kurš gatavs bērnunama bērniem palīdzēt.  

Jau ziņots, ka šogad pārspēts labdarības maratona ziedojumu apmērs. Pērn "Dod Pieci" saziedoti nepilni 191 000 eiro, 2015.gadā – nepilni 136 000 eiro, bet 2014.gadā – nepilni 65 000 eiro.

Visi labdarības maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti jaunizveidotajai atbalsta programmai “Plecs”, kas darbosies “Ziedot.lv” paspārnē. Par saziedoto naudu būs iespējams sniegt 35 812 stundu atbalsta un palīdzības gan tiem, kuri vēl apsver iespēju kļūt par audžuvecākiem, adoptētājiem vai aizbildņiem, kā arī tiem, kuri jau šobrīd uzņēmušies rūpes par bērnunamu bērniem. 

Visi, kas atbalsta šī gada labdarības maratona “Dod Pieci” mērķi, ir aicināti pievienoties “Pleca” kustībai, reģistrējoties interneta vietnē www.plecs.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti