DJ Grēviņš aicina daugavpiliešus pievienoties «Dod pieci!» skrējienā; «Circle K» to atbalstīs ar 40 000 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 5 mēnešiem.

DJ Toms Grēviņš svētdienas rītā uzsācis trešo maratona skrējienu labdarības akcijas “Dod pieci!” ietvaros, kopā ar līdzjutējiem startējot no “Circle k” degvielas uzpildes stacijas Daugavpils centrā.

Pirms starta viņš atzina - lai arī ārā esot -13 grādu sals un ielas slidenas, viņš tuvāko 4,5 stundu laikā priecāšoties par ikvienu Daugavpils iedzīvotāju, kurš pievienosies viņam skrējienā pa pilsētas centru. Par šajā dienā Grēviņa noskrietajiem 42 km uzņēmums “Circle k” ziedojumu fondā iemaksās 40 000 eiro. Grēviņa skrējienam iespējams sekot līdzi tiešsaistē.

Dīdžejs savu šī gada akcijas "Dod pieci!" trešo maratona distanci veiksmīgi pieveicis, finišējot ap plkst. 15.00 "Circle k" degvielas uzpildes stacijā Daugavpils centrā.

Kā intervijā pirms starta pastāstīja “Circle k” mārketinga vadītāja Kristīne Lazdiņa, uzņēmums jau trešo gadu ir kopā ar akciju “Dod pieci!”, taču šogad atbalsts būšot plašāks un apjomīgāks. “Circle k” apņēmies ne vien dubultot ziedojumu summu, ko klienti “Dod pieci!” ietvaros būs ziedojuši uzņēmuma degvielas uzpildes stacijās laikā no 1. līdz 31.decembrim, bet papildinās to ar daļu no peļņas par akcijas laikā ietirgoto degvielu. Par Grēviņa trešo maratona distanci Daugavpilī uzņēmums ziedos ne vien solītos 10 000 eiro, bet papildinās to ar vēl 30 000 eiro. “Sanāks gandrīz 1000 eiro par katru kilometru,” sacīja Lazdiņa.

Kopējo ziedojuma apmēru šī gada akcijā “Dod pieci!” uzņēmums paziņos 22.decembrī.

KONTEKSTS:

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad notiek no 16. līdz 22. decembrim un ir veltīts Latvijā nonākušo ukraiņu bēgļu-bērnu atbalstam. Veselu nedēļu Radio 5 – Pieci.lv dīdžeji 24/7 režīmā raidīs no īpašas stikla studijas Doma laukumā Rīgā, kur atskaņos ziedotāju izvēlētās dziesmas, dalīsies ar cilvēku pieredzes stāstiem un ekspertu viedokļiem.

Ikviens tiek aicināts ziedot naudas summu, sākot no 5 eiro, apmaiņā pret mīļāko dziesmu radio ēterā. Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur labdarības platformu "Ziedot.lv" tiks izmantoti skolas piederumu un datoru iegādei, bērnu veselības uzlabošanai un psiholoģiskajam atbalstam, ziemas apaviem, apģērbam un citām nepieciešamām lietām.

Jau no 1. decembra ikviens var veikt ziedojumu mājaslapā dod.pieci.lv, "Circle K" degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā, bet laikā no 16. līdz 22. decembrim skaidras un bezskaidras naudas ziedojumus pieņems arī "Dod pieci!" stikla studijā Vecrīgā.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un ilggadējo ziedojumu partneri – labdarības organizāciju "Ziedot.lv". Maratona tiešraidei var sekot līdzi sabiedriskajos medijos – Latvijas Radio, Latvijas Televīzijā un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, kā arī projekta mājaslapā "dodpieci.lv" un "Dod pieci!" sociālo tīklu kontos. Saziedotie līdzekļi 100% apmērā tiks izmantoti ziedojuma mērķim, un projekta administrēšanas izmaksas no ziedotāju naudas netiek finansētas.

Jau devīto gadu labdarības maratons aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu un sniedz atbalstu noteiktām sabiedrības grupām. Iepriekšējos gados ziedojumi novirzīti vientuļiem senioriem, bērniem ar īpašam vajadzībām, vēža slimnieku sociālajai rehabilitācijai, atbalsta programmai ģimenēm, kuras vēlas audzināt bērnus no bērnunamiem, jauno vecāku mācību programmas izveidei un veselīgas piesaistes veidošanai,  neārstējami slimu cilvēku aprūpei un speciālās pārtikas iegādei, vardarbības mazināšanai ģimenēs, kā arī vides uzlabošanai cilvēkiem ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

"Dod pieci!" ir daļa no starptautiska projekta "Serious Request", kura ietvaros dažādās Eiropas valstīs radiodīdžeji nedēļu raida no īpašas stikla studijas, pievēršot uzmanību konkrētai sabiedrības grupai vai sabiedriski nozīmīgai tēmai. Latvijā šo tradīciju iedzīvināja Latvijas Radio 5 – Pieci.lv radošā komanda.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti