Rīta Panorāma

Madara Līcīte tiešraidē no Ogres - 2

Rīta Panorāma

Pasaules pirmatskaņojumi koncertā "Simfonijas un pasakas"

Intervija ar Intu Dālderi

Dālderis: Plānoju strādāt Saeimā un uz Briseli negrasos braukt

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Jaunajā Saeimas sasaukumā ievēlētais Ints Dālderis („Vienotība”) turpmākos četrus gadus plāno strādāt Saeimā un pauž pārsteigumu par, viņaprāt, baumām, ka viņš varētu atteikties no sava mandāta par labu „Vienotības” līderei Solvitai Āboltiņai un doties uz Briseli strādāt topošā Eiropas Komisijas viceprezidenta Valda Dombrovska („Vienotība”) birojā.

Intervijā LTV raidījumā „Rīta Panorāma” ceturtdienas rītā viņš vairākkārt uzsvēra, ka plāno strādāt Saeimā un cer tur pavadīt nākamos četrus gadus, kas būs Saeimas pilnvaru laiks.

Iepriekš izskanēja ziņas, ka Dālderis varētu atteikties no sava mandāta par labu Āboltiņai, kas no Kurzemes reģiona netika ievēlēta parlamentā un palika pirmā „aiz svītras”.

„Šobrīd nav pamata domāt, ka tas tā varētu notikt. Šobrīd ir jādomā, ka mājas būs tepat Rīgā,” teica Dālderis. Norādīts uz to, ka aizkulisēs pieļauts, ka Āboltiņa varētu vadīt „Vienotības” Saeimas frakciju un Saeimas Nacionālās drošības komisiju. „Tādas informācijas man nav,” teica Dālderis, sakot, ka „mūsu jaunā frakcija vēl nav sanākusi kopā”.

Dālderis arī ironizēja par izskanējušajām ziņām, ka uz viņu tiek izdarīts spiediens, lai viņš atteiktos no sava mandāta Āboltiņas labā.

Viņš arī pauda, ka ir sazinājies ar Dombrovski, kurš izteicies, ka neredz Dālderim vietu savā birojā. Tomēr, teorētiski vērtējot, darbs Eiropas Savienības institūcijās viņu interesētu. „Godīgi sakot, protams, ka mani interesētu darbs globālā mērogā. (..) Bet šobrīd šāda piedāvājuma nav un plānoju nodarboties ar to, ko biju plānojis, tas ir - strādāt Saeimā,” apgalvoja Dālderis.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti