Četru mēnešu laikā administratīvi sodīti deviņi Saeimas deputāti

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Laikā no 2021. gada 1. septembra līdz šī gada 5. janvārim pie administratīvās atbildības saukti deviņi 13. Saeimas deputāti, informēja Saeimā. 

Iekšlietu ministrijas Informācijas centra sniegtās ziņas liecina, ka deputātei Kristai Baumanei ("Attīstībai/Par!") piemērots naudas sods par valsts amatpersonām noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu, kā arī valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā. 

Naudas sods piemērots arī deputātam Ralfam Nemiro – par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu, deputātei Jūlijai Stepaņenko – par noteikto izolācijas, pašizolācijas, karantīnas vai mājas karantīnas, vai pulcēšanās ierobežojumu, kā arī tirdzniecības vai citu saimniecisko pakalpojumu sniegšanas prasību neievērošanu, savukārt deputātam Aldim Gobzemam – par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanas un norises kārtības pārkāpšanu. 

Deputātei Janīnai Jalinskai izteikts brīdinājums par pārkāpumu ceļu satiksmē, ja tas izdarīts vietā, kura apzīmēta ar apdzīvotas vietas sākuma vai dzīvojamās zonas ceļazīmi, bet deputātam Normundam Žunnam piemērots naudas sods par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 31 kilometra stundā līdz 40 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas. 

Savukārt deputātei Ilzei Indriksonei un deputātei Ļubovai Švecovai naudas sods piemērots par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 21 kilometra stundā līdz 30 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas. 

Par braukšanu diennakts tumšajā laikā bez iedegtas avārijas gaismas signalizācijas ar transportlīdzekli, kuram nedeg viens no tuvās gaismas lukturiem, brīdinājums izteikts deputātam Ērikam Pucenam. Deputātam brīdinājums izteikts arī par nepiesprādzēšanos ar drošības jostu vai aizsprādzētas aizsargķiveres nelietošanu, kā arī par tāda pasažiera vešanu, kurš nav piesprādzējies vai kuram galvā nav aizsprādzētas aizsargķiveres. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti