Bunkus slepkavības lietā aizturēta vēl viena persona

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Turpinot izmeklēšanu maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, Valsts policija aizturējusi vēl vienu personu, informēja policija.

Šogad maijā policija paziņoja, ka izdevies noskaidrot Bunkus slepkavībā faktiski visu iesaistīto personu ķēdi, sākot no pasūtītāja līdz organizētājam un izpildītājam. 24. maijā tikušas aizturētas vairākas personas, tostarp izpildītājs un pasūtītājs.

Turpinot kriminālprocesuālās darbības, Valsts policija 9. augustā Rīgā aizturējusi vēl vienu personu.

Policija norādīja, ka izmeklēšanā aizvien notiek aktīvs darbs, tāpēc tā aizvien atturas no plašākiem komentāriem, tostarp par aizturēto personu un izmeklēšanas niansēm.

Vienlaikus policija aicina arī tās personas, kuras šīs lietas izmeklēšanas saistībā nav sniegušas visu tām zināmo informāciju, vai personas, kuras var vēl ko liecināt, pieteikties pašām labprātīgi un sadarboties ar policiju, un negaidīt, kad šajā lietā kriminālpolicija pieklauvēs pie jūsu durvīm. Valsts policija garantē anonimitāti.

KONTEKSTS:

Maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus tika nošauts 2018. gada 30. maija rītā Mežaparkā pie Rīgas Brāļu kapiem savā automašīnā "Range Rover". Slepkavība notika ap plkst. 8.40. Notikuma vietā tika redzēta arī kāda furgona tipa automašīna ar tentu. Vēlāk automašīna atrasta sadedzināta netālu no notikuma vietas.

2022. gada maijā - vairākus gadus pēc Bunkus slepkavības - policija paziņoja, ka izdevies noskaidrot Bunkus slepkavībā faktiski visu iesaistīto personu ķēdi, sākot no pasūtītāja līdz organizētājam un izpildītājam. 24. maijā tikušas aizturētas vairākas personas, tostarp izpildītājs un pasūtītājs.

Vēlāk saistībā ar šo lietu tiesa lēma par apcietinājuma piemērošanu Mihailam Uļmanam un Aleksandram Babenko, kā arī aizdomās tiek turēts vēl viens vīrietis.

Uļmans un Babenko ir bijuši biznesa partneri. Bunkus ģimenes pārstāvji Uļmana vārdu jau iepriekš bija minējuši Mārtiņa Bunkus slepkavības kontekstā, turklāt pats Mārtiņš Bunkus 2016. gadā tika vērsies policijā, ka saņēmis nāves draudus, taču lieta tika izbeigta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti