Dienas ziņas

Jaunieši ar invaliditāti – retums studentu rindās

Dienas ziņas

Siguldas panorāmas rats turpina darbību

Sprādziens dzīvojamā mājā Jelgavas novadā

Bojātas autogāzes sistēmas izraisīta sprādziena dēļ ģimene paliek bez mājas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Gāzes noplūdes dēļ ceturtdienas rītā nogranda sprādziens divstāvu ģimenes mājā Jelgavas novada Platones pagastā. Iespējamais nelaimes cēlonis gan ir nevis pavarda gāze, bet bojāta autogāzes sistēma.

Negadījumā cietuši trīs cilvēki. Divi  no viņiem nogādāti Valsts apdegumu centrā.

Milzīgais dūmu stabs Platones pagasta Lapukrogā bija redzams jau iztālēm. Visvairāk cietusi mājas siena pie garāžas un tur esošais 1994. gada mikroautobusss ''Volkswagen Transporter'', kas, iespējams, arī bija nelaimes cēlonis.

"Uzsprāga gāzes balons. Diezgan stipri ir deformējusies siena. Tāpat no gāzes balona stipri aizdegās arī starpstāvu pārsegums, pirmais un otrais stāvs. Liesmas skāra arī jumtu," situāciju pēc nelaimes raksturoja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvais dežurants Dairis Briedis.

Ugunsdzēsējus uz negadījuma vietu izsaukuši  tuvākie kaimiņi, kuru uzmanību pievērsis neparasts troksnis. "Tas bija ļoti labi dzirdams. No labās puses, no otrā loga bija redzamas visas liesmas un pa garāžas durvīm ārā nāca dūmi," sacīja aculiecnieks Maksims Bartošs.

Negadījumā cietuši trīs cilvēki, no kuriem divi nogādāti  Valsts apdegumu centrā.Trešā negadījumā cietusī  79 gadus veca sieviete pēc mediķu apskates atlaista mājās. "Tieši sprādziena brīdī, pēc saimnieku bērnu teiktā, ir vērtas vaļā durvis un notikusi eksplozija. Tajā cieta 56 gadus vecs vīrietis un 54 gadus veca sieviete," saka Briedis.

Otru ģimenes auto ar vizuāli maziem defektiem no ugunsliesmām izdevies izglābt, bet tikai pirms deviņiem gadiem būvētā ēka, visticamāk, būšot jānojauc.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti