Atgādina par psiholoģisku atbalstu azartspēļu atkarīgajiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 6 mēnešiem.

Biedrība "Skalbes" sākusi vides reklāmu kampaņu reģionu pilsētās un Rīgā, atgādinot par konsultatīvā tālruņa pieejamību, kas ir domāts cilvēkiem ar atkarību no azartspēlēm. 

Biedrībā norādīja, ka pirmssvētku un svētku laiks ir izaicinošs, jo daudzi cilvēki jūtas vientuļi. Viņiem grūti tikt galā ar savām domām un emocijām. Arī azartspēļu atkarīgajiem. Tāpēc pieaug risks atkal sākt spēlēt. Palīdzības tālrunis ir domāts, lai saņemtu psiholoģisku un informatīvu atbalstu. 

Atbalsta tālruņa azartspēļu atkarīgajiem un viņu tuviniekiem koordinatore Santa Laimiņa norādīja: "Pirmkārt, tas ir emocionāls un psiholoģisks atbalsts, un, otrkārt, tas ir informatīvs atbalsts. Cilvēki bieži zvana, kad ir saskārušies ar sekām, ko ir izraisījušas azartspēles. Piemēram, konflikti ar ģimeni, ļoti lielas parādsaistības, ar ko netiek galā. Un tad cilvēks meklē šo pirmo impulsu, pirmo atbalsta punktu. Un šis tālrunis ir brīnišķīgs veids, kur gan šo informatīvo, gan psiholoģisko atbalstu saņemt. Un tad kopā ar konsultantu tiek izlemts, ko tālāk darīt, kādi ir pirmie soļi. Un tad tas pirmais solis ir sevis iekļaušana pašatteikušos reģistrā." 

Palīdzības tālrunis 29 323 202 strādā no pulksten 12.00 līdz 20.00 katru dienu, ieskaitot svētku dienas un brīvdienas. Konsultācijas ir pieejamas latviešu un krievu valodā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti