Atbalsta Stradiņa slimnīcas B korpusa būvniecību; plānots ieguldīt 151 miljonu eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Ministru kabinets sēdē otrdien, 7. septembrī, atbalstīja valsts SIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” (Stradiņa slimnīca) jaunā B korpusa būvniecību, kā kopējais budžets plānots 151 miljona eiro apmērā, liecina slimnīcas sniegtā informācija.

B korpusa attīstības koncepcija paredz optimizēt esošo infrastruktūru, nojaucot degradētos un vēsturiski nevērtīgos korpusus, lai izbūvētu jauno korpusu pacientu un personāla vajadzībām. B korpusa attīstība līdz 2029. gadam noslēgs slimnīcas infrastruktūras atjaunošanas ciklu.

B korpusa kopējais budžets plānots 151 miljona eiro apmērā, piesaistot finanšu līdzekļus no Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2021.–2027. gada plānošanas perioda.

Korpusa kopējā platība sasniegs aptuveni 35 000 kvadrātmetrus,  un tur būs paredzētas telpas plašam ambulatoro un stacionāro pakalpojumu klāstam.

Tiks izvietotas 370 gultas vietas Kardioloģijas, Sirds, Asinsvadu un Torakālās ķirurģijas, Hroniskās hemodialīzes, Onkoloģijas ambulatorā un stacionārā centra pacientiem.

Būtiskākie ieguvumi pacientiem un slimnīcas darbiniekiem pēc B korpusa attīstības būs uz pacientu vajadzībām orientēta aprūpe atbilstoši epidemoloģiskajām un klimata vadlīnijām ar inovatīvām medicīnas tehnoloģijām. Tiks sniegta iespēja pacientiem ātrāk atgriezties ikdienas dzīvē, paaugstināta pacientu drošība un mazināti intrahospitālie infekciju riski, uzlaboti personāla darba apstākļi, skaidroja slimnīcā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti