Labrīt

«Olimpiskais zibsnis»: 1976.gads - Monreāla, Kanāda

Labrīt

Vaidere mudina piensaimniekus nesteigties ar ganāmpulku likvidāciju

Ārzemēs dzīvojošo tautiešu vilināšanai uz Latviju sāk kustību «Gribu tevi atpakaļ»

Ārzemēs dzīvojošo tautiešu vilināšanai uz Latviju sāk kustību «Gribu tevi atpakaļ»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Latvijas Institūts (LI) sācis sociālu kustību "Gribu tevi atpakaļ”, kurā ikviens Latvijā dzīvojošais aicināts uzrunāt emigrējušos tuviniekus un pateikt, ka šie cilvēki viņiem ir svarīgi un jebkurā brīdī tiek gaidīti mājās, Latvijas Radio stāstīja LI vadītāja Aiva Rozenberga.

"Kustība ir vērsta tieši uz mūsu attiecībām ar saviem radiem, draugiem, tuviniekiem, kas šobrīd atrodas ārvalstīs. Pateikt viņiem skaidri un tieši – "Es gribu tevi atpakaļ!" klāstīja Rozenberga.

"Ja gribam, lai kāds no mūsu tuvajiem tiešām atgriežas, tad tās attiecības ir jākopj tāpat kā puķe dārziņā. Pie tām ir jāstrādā, un tāds ir mūsu mērķis," noteica Rozenberga.

Rozenberga Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" atzina, ka LI darbinieki šo kustību sāk katrs ar savu personisko vēstījumu, uzrunājot savus radus un draugus ārzemēs. "Katrs ir aicināts darīt tieši to pašu," teica LI vadītāja.

Latvijas iedzīvotāji aicināti šo vēstījumu saviem radiem un draugiem ārzemēs sūtīt sociālajos tīklos ar tēmturi #GribuTeviAtpakaļ. "Bet tikpat labi ir iespējami citi un dažādi veidi, [kā šo vēstījumu nodot saviem tuvajiem]," noteica Rozenberga.

Nākamnedēļ plānots piedāvāt virtuālu kartīti, ko varēs nosūtīt saviem tuviniekiem ārvalstīs, tādējādi akcentējot: "Jūs esat mums svarīgi, un Latvija vienmēr būs jūsu mājas."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti