Dienas ziņas

Seksuālā izmantošanā apsūdzētā ārsta lietu pārskatīs

Dienas ziņas

Valsts apmaksā vairāk nekā 20 palīglīdzekļus neredzīgajiem

Apledojuma dēļ ievērojami pieaudzis traumu skaits

Ārsts: Traumatoloģijas slimnīcā daudz darba uz slidenajām ielām gūto traumu dēļ

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Decembrī dienā vidēji desmit cilvēki ar dažādām pēc paslīdēšanas uz ielas gūtām traumām nonāk slimnīcā, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā. Pēdējās dienās traumas gūst arvien vairāk cilvēku, kuri nereti pie mediķiem vēršas arī paši.

Šī iemesla dēļ šobrīd Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā darba ir ļoti daudz. Visbiežāk gūtās traumas ir spieķa kaula lūzums, pleca kaula lūzums, augšstilbu kaula kakliņa vai potītes lūzums, Latvijas Radio pastāstīja slimnīcas galvenais ārsts Uģis Zariņš.

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas galvenais ārsts Uģis Zariņš
00:00 / 00:33
Lejuplādēt

Viņš norādīja: "Ļoti, ļoti grūti šobrīd ir. Slimnīca ir faktiski pārpildīta, un iespējas ķirurģiski ārstēt ir samazinātas. Strādājam virsstundas. Ir ļoti daudz pacientu, kas tiek ambulatori apkalpoti. Tāpēc ļoti vajadzētu uzmanīties. Iespējas mums palīdzēt ar katru dienu, ja šādi laikapstākļi turpināsies, samazināsies. Būs jāatliek vairākas operācijas uz vēlāku laiku. Jāsamazina plānveida palīdzība pacientiem."

Savukārt Rīgas pašvaldībā aicināja iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem, pārvietojoties atkalas laikā.

Meteorologi prognozē, ka otrdien, kā arī trešdien un ceturtdien Rīgā gaidāms sasalstošs lietus jeb atkala. Uz ceļiem un trotuāriem veidosies ļoti stiprs apledojums.

Pašvaldība aicināja iedzīvotājus šajā laikā būt īpaši uzmanīgiem, pārvietojoties gar ēkām, pievēršot uzmanību ietvju stāvoklim. Tāpat arī Rīgas domē aicināja namu īpašniekus un apsaimniekotājus pievērst pastiprinātu uzmanību ietvju un jumtu stāvoklim, nodrošinot to attīrīšanu no sniega un pretslīdes materiālu kaisīšanu slīdamības mazināšanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti