Ar «Sējēja» zīmi varēs popularizēt savu produkciju

Zemkopības ministrija šovakar rīko konkursa «Sējējs» apbalvošanas pasākumu, kam šogad aprit 25 gadi. Konkursa dalībniekus šogad vērtēja septiņās nominācijās, to vidū «Gada lauku saimniecība», «Gada uzņēmums pārtikas ražošanā», «Ģimene lauku sētā», «Jaunais veiksmīgais zemnieks» un citas. Tiks pasniegta balva arī par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.
 

Konkursa šā gada uzvarētājiem būs iespēja uz savas produkcijas vai kādos reklāmas materiālos izmantot īpašu konkursa zīmi kā apliecinājumu tam, ka viņi ir atzīti par labākajiem saimniekiem Latvijā.

Dagnija MucenieceEdgars Kupčs
  ''Mums ir ļoti daudz talantīgu un veiksmīgu zemnieku un uzņēmēju. Konkursa žūrijas komisijai ar katru gadu ir arvien grūtāk izvēlēties labākos no labākajiem. Šogad "Sējēja" balvas pasniegsim septiņās dažādās nominācijās, (..) protams, īpašs apbalvojums ir par mūža ieguldījumu, un šo godpilno nomināciju šajā gadā lēma piešķirt pieredzējušai un aktīvai agronomei Venerandai Stramkalei un augļkopei, sava darba lielai patriotei, zinātniecei Mārai Skrīvelei, kura vairāk nekā 50 dzīves gadus veltījusi tieši augļkopības zinātnei," stāsta Zemkopības ministrijas pārstāve Dagnija Muceniece.

  Konkursa laureātu godināšana VEF Kultūras pilī sāksies pulksten 18.00, un to būs iespēja vērot tiešraidē Latvijas Reģionu televīzijā “Re:TV”.
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti