Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Jolantu Borīti

Rīta Panorāma

Bērnu ar īpašām vajadzībām ikdienu uzlabos suņi-pavadoņi

Telefonintervija ar Andri Ameriku

Ameriks: Loginova pēcteci meklēs ilgi, varētu rīkot starptautisku konkursu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai”) paredz, ka līdz 10.martam, kad amatu atstās ilggadējais brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs, nākamo ostas vadītāju neatradīs.

Ameriks LTV “Rīta panorāmai” sacīja, ka līdz 10.martam to izdarīt neizdosies, “ja vien nenotiks brīnums”. Viņš uzsvēra, ka ir svarīgi atrast piemēroto kandidātu, kas vēl būs jāsaskaņo ar satiksmes ministru.

Brīvostas valde februārī lems, vai pārvaldnieka meklējumiem piesaistīt personāla atlases kompāniju vai rīkot starptautisku konkursu.

“Meklēsim Latvijā, ja neizdosies, domāsim par plašāku mērogu,” atzina Ameriks.

Viņš arī uzsvēra, ka pēc Loginova aiziešanas darbs ostā neapstāsies - viņam ir divi vietnieki, un ostā strādā laba komanda. 

Jau ziņots, ka  Rīgas brīvostas pārvaldes vadītājs Leonīds Loginovs 25.janvārī iesniedzis atlūgumu, lūdzot sevi atbrīvot no darba ar 10.martu. Viņš to pamatoja ar to, ka no decembra divdesmitajiem datumiem ir oficiāls pensionārs un uzskata, ka ir pienācis laiks doties pelnītā atpūtā. Atlūgums pieņemts, un brīvostas pārvaldei līdz 22.februārim būs jāizstrādā mehānisms, kā izraudzīties nākamo brīvostas vadītāju. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti