Rīgas ielās būs pašvaldības policijas auto ar jaunu krāsojumu

Mainoties pašvaldības policiju operatīvo transportu virsbūves krāsojuma standartam, Rīgas ielās būs redzams jauns policijas operatīvais transportlīdzeklis jaunos toņos, informēja policija.

Gadam sākoties, Rīgas pašvaldības policija iegādājusies jaunu "Škoda Kodiaq" operatīvo transportlīdzekli, kas turpmāk būs redzams Rīgas ielās. Transportlīdzekļa virsbūves trafarējums ar speciālo krāsojumu atbilst Latvijas Valsts standartam.

Pērn maijā Rīgas pašvaldības policija nāca ar iniciatīvu mainīt pašvaldības policijas operatīvā transporta virsbūves krāsojuma standartu. Pēcāk sadarbībā ar citām Latvijas pašvaldību policijām tika uzsākts darbs pie jauna virsbūves krāsojuma un dizaina izstrādes.

Atpazīstamība, laba redzamība arī diennakts tumšajā laikā un mūsdienīgs izskats – tie bija galvenie kritēriji krāsojuma un dizaina izstrādes procesā. Septembrī priekšlikumi par grozījumiem tika reģistrēti Latvijas Valsts standartā.

Pirmais Rīgas policijas jaunā trafarējuma operatīvais transportlīdzeklis nodots Drošības uz ūdens pārvaldes glābējiem ikdienas darba pienākumu veikšanai un ērtākai darbam nepieciešamā aprīkojuma pārvadāšanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti