Policija aicina iesniegt uzņēmēja Ļubkas slepkavības dienā veiktos videoierakstus

Valsts policija (VP) saistībā ar 17. novembrī Rēzeknē notikušo uzņēmēja Andra Ļubkas slepkavību lūdz iesniegt novērošanas kameru vai transportlīdzekļa videoreģistratoru ierakstus, kas minētajā datumā veikti Rēzeknes novada ciemos un to apkārtnē.

VP aicina atsaukties ikvienu, kurš 17. novembrī laika posmā no pulksten 13.55 līdz pulksten 15.10 atradies Rēzeknes novada Bērzgales, Lendžu, Bižu, Sarkaņu, Zeltiņu ciemos un to apkārtnē.

Tāpat VP lūdz ziņot, ja kāda rīcībā ir videoieraksti no minētajos ciemos esošām novērošanas kamerām, kas atrodas stacionāros objektos, vai arī no transportlīdzekļu videoreģistratoriem. VP par jebkādu izmeklēšanā noderīgu informāciju lūdz ziņot, zvanot uz tālruni 64603525 vai 110.

Latvijas Televīzijas rīcībā ir informācija, ka nav atrasts slepkavības ierocis. Tāpat arī, kā apstiprina abas puses – notikuma vietā pēc slepkavības pazudusi vai nozagta Andra Ļubkas soma ar telefonu.

KONTEKSTS:

Rēzeknē 17. novembra pēcpusdienā pie veikala "K Senukai" tika nošauts zemnieku saimniecības "Lūsēni" īpašnieks un Ludzas novada domes deputāts Andris Ļubka. Valsts policija drīz vien aizturēja aizdomās par slepkavības izdarīšanu meklēto Igoru Haitu.

Haita dzīvesbiedre Aļona un auto šoferis, kurš arī ir aizdomās turamais šajā lietā, intervijā Latvijas Televīzijai izklāstīja savu versiju par notikušo, apgalvojot, ka Andris Ļubka bijis agresīvs.

Tikmēr Ļubkas ģimene medijiem izplatītā paziņojumā norādīja, ka par slepkavību aizdomās turētie apzināti kurina nacionālo naidu, lai netieši mazinātu savu vainu slepkavības izdarīšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti