Nedēļas nogalē celsies maksa par braukšanu Daugavpils sabiedriskajā transportā

Nedēļas nogalē, 1. martā, celsies maksa par braukšanu Daugavpils sabiedriskajā transportā.

Pēdējo reizi biļetes cena Daugavpils tramvajos un autobusos kāpa pirms gandrīz diviem gadiem – 2022. gada martā – no 50 uz 70 centiem.

Šobrīd cenas pieaugumu no 70 centiem līdz vienam eiro sekmēja elektroenerģijas, transporta uzturēšanas un darba algas pieaugums. Taču joprojām tiek paredzēti atvieglojumi vairākām iedzīvotāju kategorijām un mēnešbiļetes kļuvušas maksimāli izdevīgas iedzīvotājiem, kuri sabiedrisko transportu izmanto regulāri.

Daugavpils domes izpilddirektore par biļešu cenu maiņu
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

Daugavpils domes izpilddirektore un "Daugavpils satiksmes" kapitāldaļu turētāja pārstāve Sabīne Šņepste stāstīja: "Ar šī gada 1. martu [maksa] pieaug vienam braucieniem, gan arī mēnešbiļetēm. No 70 eiro centiem līdz vienam eiro [viena brauciena biļetei]. Un mēnešbiļetēm ir diferenciācija – vai tiek izmantotas uz visu mēnesi, uz visām dienām, vai arī tikai uz darbadienām. Tāpat arī pensionāriem pieaugums ir salīdzinoši neliels, rēķinot uz vienu braucienu, tikai 5 centi, Daugavpils pašvaldība turpinās saglabāt bezmaksas braukšanu skolēniem, tāpat arī pensionāriem mēnešbiļešu iegāde izdevīgāka ir, un pensionāriem viens brauciens maksās 25 centus."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti