Panorāma

RTU atver Zinātkāres centru

Panorāma

Panorāma

Ēka Rīgā, K. Valdemāra ielā 119 nodota ekspluatācijā

Iedzīvotājiem pēc remonta ļauj atgriezties iepriekš plaisu dēļ slēgtajā Valdemāra ielas 119 namā Rīgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 1 mēneša.

Pēc visu nepieciešamo darbu veikšanas iedzīvotāji atkal var atgriezties savos dzīvokļos Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 119. Ēka tikko kā nodota ekspluatācijā un ir dzīvošanai droša. Blakus namā, 117. numurā, gan logi vēl kādu laiku vakaros būs tumši, jo attiecīgie būvprojekti vēl tikai tiek saskaņoti.

Abu ēku iedzīvotāji tika evakuēti 18. februāra vakarā, kad no fasādes bija nokritis apmetums, abās ēkās tika atklātas plaisas un ekspertu ieskatā mājas nebija drošas. Tālāk sekoja smagas sarunas ar Rīgas domi un vēl smagāka izvākšanās no dzīvokļiem, kad iedzīvotājus ielaida paņemt tikai pašas svarīgākās lietas.

Pēc diviem mēnešiem viena no ēkām – Valdemāra iela 119 – beidzot nostiprināta un īpašnieki tajā drīkst atgriezties.

"Šobrīd ir novērsta bīstamība, un iedzīvotāji var tuvākajā laikā atgriezties savā mājā. Valdemāra ielas 119 ēkā ir nostiprinātas logu ailes, veikti nostiprināšanas darbi un ēka ir droša, lai dzīvotu tajā. Tuvākā gada laikā iedzīvotājiem pašiem jānokārto jautājums par ēkas pamatu nostiprināšanu. Jau ir iesniegts būvprojekts," teica Rīgas domes pārstāvis Kaspars Līcītis.

Pēc notikumiem Valdemāra ielā tika pieņemts lēmums par vēl vienas likteni. Iedzīvotājiem bija jāatstāj arī māja Ventspils ielā 25, kas jau ilgstoši bija avārijas stāvoklī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
%;">
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti