Godina ģimenēm draudzīgākos darba devējus un pašvaldības

Jau sesto gadu pēc kārtas noskaidroti pagājušā gada draudzīgākie uzņēmumi un pašvaldības. No vairāk nekā 200 pretendentiem 33 atzīti par draudzīgākiem daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm ar bērniem ar invaliditāti.

Apbalvoti pagājušā gada ģimenēm draudzīgākie uzņēmēji, darba devēji un pašvaldības no visas Latvijas. Lemjot, kam dot balvas, svarīgākā ir bijusi tieši daudzbērnu ģimeņu un ģimeņu ar bērniem invalīdiem labklājība.

"Tas, kā mēs no Sabiedrības integrācijas fonda puses skatāmies uz šo jautājumu, – runa ir par to, vai cilvēks savā privātajā dzīvē, tajās attiecībās, kas viņam ir, jūtas saprasts, cienīts un arī novērtēts," sacīja Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Savukārt godalgu saņēmējiem tas ir pierādījums, ka rūpes par darbinieku vai klientu nav bijušas veltas.

""Gada darba devējs" – tas ir liels gods un liela atbildība, ka mums noteikti jāturpina tikpat labi rūpēties par mūsu cilvēkiem. Mums ir izstrādātas daudz un dažādas darba programmas – labbūtības programma, ģimenes atbalsta programma," pastāstīja "Reitan Convenience Latvia" ilgtspējas un projektu vadītāja Nataļja Arbeitere.

"Tā patiešām ir nozīmīga balva, un pārsteidzoši, ka tehnoloģiju laikmetā tieši mēs, Latvijas Leļļu teātris, esam tie aizraujošākie," sacīja Leļļu teātra pārstāve Liene Paukšēna.

Attīstot infrastruktūru un labiekārtojot katru pagastu, pirmo reizi par draudzīgāko ģimenēm atzīta Ropažu pašvaldība. Tā saņēmusi arī naudas balvu 30 tūkstoš eiro apmērā. Domniekiem jau ir idejas, kā ar šīs naudas palīdzību attīstīs pašvaldību, lai tā kļūtu iedzīvotājiem un viesiem vēl draudzīgāka.

"Mēs katru gadu vienkārši piedalāmies. Divas reizes arī esam ieguvuši otrās vietas, un šoreiz mums ir prieks par šo ļoti augsto novērtējumu, un mēs esam pateicīgi mūsu iedzīvotājiem arī par balsojumu, kas droši vien ir ļoti liela sastāvdaļa vērtējumam," sacīja Ropažu pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Skrastiņa.

Konkurss norisinās kopš 2017. gada, ļaujot katram uzņēmumam un pašvaldībai pierādīt sevi kā ģimenēm draudzīgāko.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti