Dienas ziņas

Saeimā pārrunā bijušā premjera lidojumus privātajos avioreisos

Dienas ziņas

Apspriež kvoruma samazināšanu domes sēdēm

Stradiņos atsāk staru terapiju

Stradiņa slimnīcā atsāk staru terapiju onkoloģijas pacientiem

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā atsākta staru terapija onkoloģijas pacientiem, kas bija pārtraukta, kamēr novērsa avārijas situāciju applūdušajā korpusa pagrabstāvā, informēja slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

Šobrīd viens no diviem slimnīcas Onkoloģijas klīnikā esošajiem lineārajiem paātrinātājiem ir darba kārtībā, bet otram nomainītas detaļas un šobrīd notiek tā kalibrēšana. Slimnīca prognozēja, ka arī otra iekārta varētu atsākt darbu jau tuvākajā laikā.

Ņemot vērā iepriekš minēto, pacienti, kuriem ārstēšanā nepieciešama staru terapija, nebūs jāpārvirza uz citām ārstniecības iestādēm.

Otrdien, 14. novembrī, staru terapiju saņēmuši 15 pacienti, bet trešdien, 15. novembrī, – 30 pacienti. Slimnīca ar pacientiem ir sazinājusies, un ar nelielu pieļaujamo laika nobīdi terapiju saņems visi Slimnīcas onkoloģijas profila pacienti, kam tā nepieciešama.

Darbs ar staru terapijas pacientiem tiek plānots, prioritāri izvērtējot klīniskos aspektus un rēķinoties ar infrastruktūras, tehnisko iekārtu un personāla kapacitāti.

KONTEKSTS:

7. novembrī Slimnīcas Onkoloģijas korpusa pagrabstāvā ieplūda ūdens, paralizējot darbu ar onkoloģijas pacientu ārstēšanu un aprūpi. Drošības nolūkos no ēkas tika evakuēti gan pacienti, gan slimnīcas darbinieki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti