Panorāma

Bankas redz potenciālu palielināt gauso kreditēšanu Latvijā

Panorāma

Panorāma

Kurzemē atrasts šogad jau otrs jaundzimušā līķis

Ventspilī atkritumu konteinerā atrasts, iespējams, neiznēsāta bērna līķis; policija lūdz palīdzību izmeklēšanā

Ventspilī atkritumu konteinerā atrasts, iespējams, neiznēsāta bērna līķis. Saistībā ar notikušo Valsts policija lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par bērna iespējamo māti. 

Svētdienas, 12. maija, rīta pusē Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī, Bangu ielā 61, stāvlaukumā esošajā atkritumu konteinerā atrasts, iespējams, jaundzimušā – neiznēsāta bērna līķis. Valsts policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Puisēna līķi konteinerā, metot ārā atkritumus, pamanījusi kāda sieviete, kura ziņojusi policijai. Notikuma vietā veiktas pirmstiesas sākotnējās izmeklēšanas darbības un meklēšanas pasākumi, nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze. Tas, ka bērns, iespējams, dzimis priekšlaicīgi, konstatēts sākotnējās vizuālās apskates laikā. Pagaidām policijas rīcībā ir visai skopa informācija par notikušo, tai skaitā nav zināms, cik automašīnu un cik cilvēku konkrētajā naktī atradās stāvlaukumā līdzās Staldzenes stāvkrastam.

Valsts policijai noderētu sabiedrības sniegtā informācija. Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par sievietēm, kuras bijušas gaidībās, taču kurām šobrīd aprūpē nav zīdainis. Jebkura informācija ir noderīga izmeklēšanai un tiks pārbaudīta. Valsts policija garantē anonimitāti.

Aicināti atsaukties arī iedzīvotāji, kuri naktī no 11. uz 12. maiju atradās stāvlaukumā un var sniegt noderīgu informāciju par transportlīdzekļiem vai personām, kuras atradās šajā stāvlaukumā vai apkārtnē, kā arī automašīnu īpašniekus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova aicina iedzīvotājus sniegt informāciju
00:00 / 00:33
Lejuplādēt

Šis ir otrs gadījums šogad, kad Kurzemē atrasts jaundzimušā līķis. Pirmais gadījums bija martā, kad Liepājā atkritumu poligona šķirošanas cehā atrada mirušu zīdaini, šajā lietā kriminālprocess turpinās, pagaidām nav jaunas informācijas par izmeklēšanas gaitu. 

Vienlaikus likumsargi pateicās iedzīvotājiem, kuri šī kriminālprocesa ietvaros sniedza informāciju, jo, pateicoties tai, esot izdevies atklāt citu smagu noziegumu, kas gan nav saistīts ar šo gadījumu, bet sīkāka informācija par to pagaidām netiek sniegta.

Jāatgādina, ka kopš 2009. gada Latvijā ir 8 glābējsilītes jeb "Baby boxi" dažādos valsts reģionos. Šo gadu laikā tur atstāti 57 zīdaiņi. Lielākoties – tikko dzimuši. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti