Dienas ziņas

Atklāts modulis zarnu vēža noteikšanai izelpā

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Tukumā avārijā iekļūst pasažieru autobuss Rīga–Ventspils

Tukumā avārijā iekļūst Rīga–Ventspils pasažieru autobuss; seši cilvēki cietuši

Kārtējā avārija īsā laika periodā, kurā iekļuvis pasažieru autobuss. Piektdien, 8. decembrī, no rīta uz Ventspils šosejas netālu no Tukuma notikusi kravas automašīnas un "Ecolines" pasažieru autobusa sadursme, kurā cietuši seši cilvēki.    

Pasažieru autobuss Rīga–Ventspils no Rīgas devās ceļā plkst. 7.10, un ap plkst.8.30 pie Tukuma pēc sākotnējās informācijas autobuss ietriecies kravas transportlīdzeklī, kas bija apstājies ceļa malā.

Negadījumā traumas guva seši cilvēki – kravas transportlīdzekļa vadītājs un autobusa pasažieri, kuri ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Operatīvās vadības centra vadītāja Raita Krišjāne pastāstīja, ka "mediķi apskatīja un izvērtēja visas iesaistītās personas un uz slimnīcām tika nogādāti seši cietušie ar vidēji smagām un smagām traumām. Uz vietas strādāja četras NMPD brigādes".

"Traumas tika gūtas sadursmes rezultātā, informācijas par to, vai autobusā esošie pasažieri bija lietojuši drošības siksnas, dienestam nav," sacīja Krišjāne.

Negadījuma vietā šosejas malā izmētāti pārtikas produkti, kuri atradās kravas automašīnā. Piekabe sabojāta, un auto iestidzis grāvī sniegā.

Pasažieru pārvadātāja "Ecolines" pārstāvji Latvijas Televīzijai atklāja, ka autobusā pavisam bijuši 12 pasažieri. Autobusa vadītājs neesot cietis. Pašlaik notiek avārijas apstākļu noskaidrošana, kas, izvērtējot visus datus, tikšot pabeigta dažu darba dienu laikā. Arī policija noskaidro ceļu satiksmes negadījuma iemeslus un piektdien vēl nebija gatava sniegt plašākus komentārus.

Pirms mēneša smagā avārijā iekļuva maršruta autobusa Rīga–Kuldīga pasažieri. Toreiz pasažieru pārvadāšanu veica cits pārvadātājs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti