Sāks pieslēgt apkuri «Rīgas namu pārvaldnieka» apsaimniekotajās ēkās

Ņemot vērā šā brīža laikapstākļus, kā arī ilgtermiņa laika prognozi, kas liecina par temperatūras pazemināšanos, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) pirmdien, 9. oktobrī, uzsāks apkures pieslēgšanu. Tā gandrīz 3000 ēkām ar centralizēto siltumapgādes sistēmu tiks nodrošināta nedēļas laikā – līdz 15. oktobrim, informēja RNP.

Uzņēmumā norādīja, ka RNP tehniski ir gatavs apkures sezonas sākšanai. Vairumam māju ar centralizēto siltumapgādes sistēmu siltummezgli bija tehniski gatavi jau 1. septembrī.

Apkures pieslēgšana notiek pēc iepriekš izstrādāta plāna, savukārt apkures sistēmas stabilizēšanas darbi pēc ēkas pieslēgšanas var ilgt divas nedēļas, bet atsevišķos gadījumos arī līdz četrām nedēļām.

Mājas ir aprīkotas ar automātiskiem siltummezgliem, kas reaģē uz āra temperatūru, sasniedzot +12 grādus, tiek pārtraukta siltuma padeve, tāpēc, paaugstinoties gaisa temperatūrai, nav jāuztraucas, ka radiatori paliek vēsi.

RNP ieviesis jaunu funkcionalitāti, kas ļauj katram dzīvokļu īpašniekam savlaicīgi uzzināt apkures pieslēgšanas dienu, nevis nedēļu, kad tiek uzsākta apkures sezona. RNP aicina dzīvokļu īpašniekus ar šo informāciju iepazīties pašapkalpošanās vortālā e-parvaldnieks.lv un RNP mobilajā aplikācijā, kur tā būs pieejama no 7. oktobra.

Līdz ar jaunās funkcionalitātes ieviešanu klientiem būs iespēja redzēt savas mājas provizorisko apkures pieslēgšanas termiņu un būs pieejama arī informācija par situācijām, ja pieslēgšanas gaitā jāveic neplānoti darbi.

Pieteikumus saistībā ar nepilnībām apkures sistēmas darbībā būs iespējams reģistrēt tieši vortālā  e-parvaldnieks.lv, mobilajā lietotnē vai ar virtuālā asistenta "Juris" starpniecību. Tāpat klienti redzēs visus savus reģistrētos pieteikumus, kā arī varēs sekot līdzi to izpildes statusam, saņemot papildu paziņojumus. Jaunās funkcijas lietotnē un pašapkalpošanās vortālā būs pieejamas, līdzko tiks uzsākta jaunā apkures sezona.

"Rīgas siltuma" valdes priekšsēdētājs Ilvars Pētersons norādīja, ka šosezon intensīvi tiek strādāts, lai samazinātu siltuma tarifu, iegādājoties kurināmo diversificētos iepirkumos par izdevīgām cenām. "Šo apkures sezonu uzsākam ar siltuma tarifu 87,57 eiro par megavatstundu bez PVN, kas ir teju divas reizes mazāks nekā pērn," piebilda Pētersons.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti