Krievijas pensiju saņēmējiem Latvijā sāks izmaksāt kavētās pensijas

Latvija saņēmusi aizkavējušos naudas līdzekļus no Krievijas, līdz ar to sāks izmaksāt Krievijas pilsoņiem pensijas par šā gada trešo ceturksni, informēja Labklājības ministrijā.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ir saņēmusi  naudas līdzekļus no Krievijas Federācijas Pensiju un sociālās apdrošināšanas fonda Krievijas pensiju izmaksai par 2023. gada trešo ceturksni un uzsāks to pārskaitīšanu uz pensijas saņēmēju kontiem.

Krievijas pensijas Latvijā dzīvojošām personām, kurām pensijas piešķirtas saskaņā ar Latvijas un Krievijas līgumu par sadarbību sociālās drošības jomā, tiek izmaksātas ar VSAA starpniecību. Līgums ir spēkā no 2011. gada 19. janvāra. 

Krievijas pensiju izmaksa tiek veikta pa ceturkšņiem.

KONTEKSTS:

Krievijas pensiju izmaksa senioriem Latvijā par šī gada trešo ceturksni kavējās, jo nebija saņemti naudas līdzekļi no Krievijas Federācijas Pensiju un sociālās apdrošināšanas fonda. Krievijas vēstniecības Latvijā pilnvarotais lietvedis norādīja, ka Krievijas Pensiju un sociālās apdrošināšanas fonds pensiju naudu nosūtīja savlaicīgi, tomēr darījumu neapstiprināja korespondentbanka.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti